Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez csak szerintem szánalmas...

Ez csak szerintem szánalmas dolog?

Figyelt kérdés

Bent ültem a szobámban és ki kellett mennem wc-re.A wc pedig a szüleim szobája mellett van és a szüleim szobája nincs teljesen kész, tehát fölülről hiányzik a fal (ajtó föltötti részre gondoltam).

Hallották hogy elmentem wc-re én meg hallottam hogy nagyon mocorognak, azt hittem, hogy anyának van valami baja, mert ő fájlalta a derekát nagyon.

Aztán pont mesélni akartam valamit (elég rövidet és beakartam menni /nem gondoltam semmit először/)

Majd be volt zárva az ajtó és anya gyorsan lerázott.

Azzal nem tiszteltek meg, hogy legalább addig nem csinálják amíg én ott vagyok mellettük és hallom amit csinálnak.

Ez csak szerintem gáz és egyszerre szánalmas?

16/L


2018. aug. 13. 00:10
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
31%

Elhiszem, hogy zavar, de nem is ez a része az, amit nem tudok elfogadni, hanem amit még írtál, hogy egymás mellett volt az ágy, te ébren voltál és hiába kérted őket, nem hagyták abba.

Itt egy csomó olyan kérdés volt már, hogy ki hogy oldja meg gyerek mellett és olyankor mindig jön egy rakás okos, aki leírja, hogy nem csak ágyban lehet és jön a fantáziával. No, ebben az esetben hol vannak? Mert hogy ez a lány nem most először élte ezt át, hanem kisebb gyermekként a szülei mellette dugtak, míg ő ébren hallgatta őket. Hm?

Az, hogy már nem tudja tolerálni a szülei hangos házaséletét, szerintem elég érthető. Én 26 éve vagyok házas, szinte minden nap együtt vagyunk azóta is, több gyerek is van, de még egyik sem kapott minket rajta és nem is hallott minket, mert szerintem a szex két emberre tartozik, nem pedig két ember plusz a gyerekek.

A leírt sztori a múlt függvényében vizsgálandó, nem csak úgy jött probléma.

2018. aug. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
89%

Utolsónak: ne legyél te abban olyan biztos,hogy nem hallja gyerek,én is hallottam kiskoromban de nem mondtam el anyának.


Kérdező!Ha a szüleid este elköszönnek,elvonulnak és becsukják az ajtót, onnantól kezdve nem mész be sztorizgatni éjjel.

16 évesen gondolhatnád a mocorgás okát.

Ha wcre kwll menned elintézed és visszavonulsz a szobádba.

Elhiszem,hogy rosszul érintett de nem kellett volna bemenned.

2018. aug. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
93%
Igen, gáz hogy tizenhat évesen sem fogod fel: nem csak rólad szól az életük. Kis híján nagykorú vagy: ennyi idősen tudhatnád hogy téged sem a gólya hozott, és lehetnél diszkrétebb. Nem kell bepofátlankodni mikor bezárják az ajtajukat. Erre te mit csinálsz? nekiállsz vadidegeneknek panaszkodni, hogy úristen, szexelnek a szüleid, és nem hagyják félbe csak mert te úgy óhajtod...
2018. aug. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
89%
Legközelebb, ha szeretnél mondani nekik valamit, akkor mondd el lefekvés előtt vagy várd meg a reggelt. Szerintem anyukád sem megy majd a szobádba, amikor te fogsz szexelni, amit egyébként te is teljesen természetesnek érzel majd, csak most vagy ezen felháborodva, amíg nem csinálod.
2018. aug. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
88%

Na, ez meg a másik...

Ha majd felengedik a barátod, de anyudnak este tízkor eszébe jut valami vicces, éd bemegy elmondani, akkor ne itt szidd őt, akkor is te légy a szánalmas, amiért szexelni mersz, mikor ő szólni akar neked éppen.

2018. aug. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagy túl értelmes, mi?
2018. aug. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
88%

Ja, tényleg jobb lenne ha orditanának állo nap.


Nöj fel, kislány. Azt hiszed ök nem fogják hallani mikor a pasid dug? ;)


Amugy meg mit hallgatozol, bemész, pisilsz és kimész, nem kell dumálni hugyozás közben, meg fülelni.

2018. aug. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
89%
Mégis mit vársz? Inkább örülj annak, hogy a szüleid ilyen jól el vannak egymással! Szerinted mi lenne a helyes? Éjjel-napp füleljenek, hogy a kislányukra mikor jön rá a tarka f*sás??? A jó szex titka, hogy csinálni kell, nem pedig félbehagyni. Amúgy mit hallgatózol???
2018. aug. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
21%

22: pedig meg tudjuk oldani és mi nem a gyerek mellett kefélünk.


A többinek meg: majd belinkelem ezt a kérdést, amikor egy olyannak osszátok az észt, aki olyan kérdést ír ki, hogy szabad e a gyerek mellett házaséletet élni, mert száz százalék, hogy ott ennek az ellentétét írja majd mindenki.


Inkább az a szánalom, hogy nektek tök normális már az, hogy mindenki hallhatja másik pár szexuális életét. Ez pont olyan privát, mint a vécézés. Vagy ti teljesen nyilvánosan szartok?


A csukott ajtó mögött történt szex normális. Az már nem, hogy az ébren lévő gyerek mellett csinálták, aki ráadásul kérte is őket, hogy ezt inkább ne.

2018. aug. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
72%
Jaj, mindjárt elhiszem a kis hisztérikának...
2018. aug. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!