Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez csak szerintem szánalmas...

Ez csak szerintem szánalmas dolog?

Figyelt kérdés

Bent ültem a szobámban és ki kellett mennem wc-re.A wc pedig a szüleim szobája mellett van és a szüleim szobája nincs teljesen kész, tehát fölülről hiányzik a fal (ajtó föltötti részre gondoltam).

Hallották hogy elmentem wc-re én meg hallottam hogy nagyon mocorognak, azt hittem, hogy anyának van valami baja, mert ő fájlalta a derekát nagyon.

Aztán pont mesélni akartam valamit (elég rövidet és beakartam menni /nem gondoltam semmit először/)

Majd be volt zárva az ajtó és anya gyorsan lerázott.

Azzal nem tiszteltek meg, hogy legalább addig nem csinálják amíg én ott vagyok mellettük és hallom amit csinálnak.

Ez csak szerintem gáz és egyszerre szánalmas?

16/L


2018. aug. 13. 00:10
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

Hát csak gratulálni tudok ha ezt ti normálisnak tartjátok...

Engem rohadtul nem érdekel az, hogy ők mit csinálnak, de azért az már rohadt zavaró hogy azt kell látnom/hallgatnom ahogy ők csinálják.Vagy az is tökre természetes hogy 7 osztályos koromban kezdődött és egész és beszéltem is velük hogy zavar és nekem ez rossz érzés ha előttem csinálják, de leszartak.

Ezért miért én vagyok a dedós akit le kell nézni?

Nézzétek már reálisan a dolgot...

Egyáltalán nem azt várom el, hogy azt mondjátok hogy jaj szánalmasak.

De nagyon gáz betámadni olyan dologért aminek a hátterét nem is tudjátok, vagy tán ti mind jobban tudjátok hogy én hogyan is élek?

Megmondtam, nem panaszkodtam, nem sírtam csak megkérdeztem valamit hogy csak én látom-e ezt szánalmasnak vagy más is annak látja-e.

Én nem hallgatóztam csak eléggé lehet hallani mindent.

És akkor akik így betámadtak akiknek családjuk van, azok gyerekeik mellett/előtt szeretkeznek?

Remélem tudjátok, hogy ez egy gyerekre nincs jó hatással és akár lelki problémái is lehetnek, csakúgy mint a lelki bántalmazásnál.

Ha emiatt is kötekednétek, leszólnátok, nézzetek utána.

Nagyon keveset látom a családomat és tényleg csak késő este tudunk beszélni, mert akkorra érnek haza vagy tennivalójuk van.

Szinte mindig ők jönnek be az én szobámba én, nem sokszor megyek be hozzájuk, de örülni szoktak általában ha megyek beszélgetni.

Anyának meg nagyon fájt a dereka és így bocs hogy nem azt gondoltam egyből hogy ők szeretkeznek.

Érdekes, olykor megoldják hogy elmennek máshová, de nagyon jól tudják hogy akár a bátyám is és én is kimehetünk.Még akkor mi is bőven fent vagyunk.

De engem nyugodtan szídjatok, nézzetek le, tartsatok hisztisnek vagy bárminek, de szerintem egy normális szülő tiszteletben tartja ha már beszélt vele erről a dologról nem egyszer hogy zavarja, meg alapból egy normális szülő megoldja hogy semmiképpen se vegye észre hogy ők mit csinálnak.

De ha nektek ez normális oké...

Én mondtam, elfogadom ha szerintetek nem lenézendő dolog.

De ha nektek ez a normális akkor ha családosok vagytok kérdezzétek meg a gyereketeket, kíváncsi vagyok ő mit szólna ehhez, hogyan reagálna rá.

Egyáltalán nem akarom, hogy körülöttem forogjon a világ, nem is szeretem ha én vagyok a középpontban, viszont szerintem kijár annyi tisztelet, hogy legalább addig abba hagyják amíg tudják hogy ott vagyok mellettük.

13 éves voltam ugye mikor először kezdődött és nem csak egy héten egy alkalom volt hanem minden nap szinte és engem ez nagyon megviselt.Másnap az iskolában szótlan voltam, mert megviselt, igen van akit így megtud viselni egy ilyen dolog.Sőt a barátommal ha szeretkeznék akkor biztosan nem nálunk csinálnánk, hiszen áthallatszódik minden és én nem akarom elkövetni azt a hibát amit a szüleim.

Ha egy kicsit is tiszelnének, tiszteletben tartanák azt a dolgot amit kértem.

Utána engem már nem érdekel hogy mit és hogyan csinálnak.

De én tökre megiválogosodtam, hogy azért vagyok én a kislány és azért vagyok lenézve mert kimertem menni wc-re és mert anyának meséltem hogy milyen szép hullócsillagot láttam.

Azért arra is kíváncsi lennék, hogy ti mit reagálnátok ilyen helyzetben ha a szüleitek pont mellettetek vagy úgy csinálnák hogy hallod és szerintem téged sem töltene el ez jó érzéssel és biztos zavarna... És ha megkérnétek hogy hagyják abba akkor sem hagyják abba.

Ez nem rólam szól, hanem arról hogy tiszteletben kéne tartani hogy nem szeretkezünk úgy hogy a saját gyerekeik lássák, hallják.

Lehet felnőttként már tudnád kezelnia dolgot, de 13 évesen akkor még nem nagyon hiszem hogy ezt tudnád kezelni.

Szóval mielőtt betámadnátok gondolkozzatok el ezen, mert látom a kérdésem olvasásakkor nem sikerült gondolkodni.És ha nem tudjátok a hátterét akkor ne is kötözködjetek.Szimplán egy kérdésem volt és ennyi, nem kell kötekedni.

De azért látom én vagyok a kislány...

2018. aug. 13. 12:31
 32/43 anonim ***** válasza:
74%

Na mégegyszer leírom, hátha megérted.

Véleményt kérdeztél.

Mi elmondtuk a véleményünk.

Most mi a problémád tárgya? hogy nem tudod elfogadni, hogy a többség igenis NEM ért veled egyet. És most ki vagy akadva, hogy ezek után is hisztisnek meg gyerekesnek tartunk? *facepalm*

2018. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
81%
Tehát akkor ne szeressék egymást? Vagy havonta adjanak ki 3-400 ezret, és menjenek szállodába?
2018. aug. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

Én ha jól tudom nem kötöttem bele abba aki, úgy gondolja, hogy nem szánalmas.

Viszont ahhoz nekem is van pár szavam, hogy azért ne én legyek már lenézve.

Miért kell kiforgatni a szavaim?

Szeressék egymást, nem ezzel van gondom, de ne előttem szeretkezzenek ez az egyetlen dolog amit szeretném ha tiszteletben tartanának, de nem megy.

Ők dolguk, hogy mikor akarják csinálni és az sem érdekel hogy hová mennek, de mint mondtam már sokszor, szeretném hogy tiszteletben tartanák...

Felnőttek, megkéne oldaniuk ezt a dolgot...

2018. aug. 13. 14:28
 35/43 anonim ***** válasza:
84%
Frontint felírnak, ha csak azt mondod, hogy nehezen alszol, és nem is drága. Szerintem irasd fel, és kezd el szedni, hátha segít a hisztiden. :DD
2018. aug. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

Te már csak tudod, hogy így ajánlod nekem😉😉

Nem vagy tisztában a hiszti fogalmával sem.

Ha hisztiznék így nézne ki: "Jaj a szüleim már megint dugtak és nem hiszem el, hogy nem lehet abba hagyni, stb..."

Tudod sok különbség van egy szimpla elmondás között és egy hiszti között.

De látom nagyon unott életed lehet ha ilyen hamar van időd mindig reagálni és más életével foglalkozol.

És ha lenne egy kicsi eszed, akkor nem állnál le egy kislánnyal vitatkozni.

Túlságosan buta vagy, hogy még mindig ezzel foglalkozol és annak ellenére még mindig próbálsz belém állni.

Ha lenne egy kis eszed akkor rég nem itt írkálnál mindenfélét.

2018. aug. 13. 14:54
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
16 éves létedre elég pofátlan és szemtelen vagy 😄 lesz itt még pofára esés később😄
2018. aug. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
Abban megértelek, hogy amikor a melletted lévő ágyon csinálták, azt nem kellett volna. Sajnos velem is volt ilyen hogy kicsi voltam és nagy pakolások miatt anyámmal egy szobában és egy ágyban (elég nagy franciaágy) aludtam, ő pedig az akkori pasijával úgy szexelt hogy közben én ott aludtam azon az ágyon. Rossz rá visszagondolni, de ez van. Igaz ők abbahagyták amikor jelét adtam, hogy felébredtem. Viszont azt ne várd el, hogy ha a saját szobájukban vannak és te besétálsz szex közben, majd abbahagyják. Nem fogják. Nem is inkább azért, mert téged nem tisztelnek, hanem mert ilyenkor mondhatni transzban van mindkét ember, nem olyan szépen mondva kanosak. Még ha akarnák se tudnának rád koncentrálni szex közben. Irreális azt gondolni, hogy bemész mert mondani szeretnél valamit, látod hogy szexelnek és elvárnád, hogy hagyják abba azért hogy elmeséld hogy láttál egy hullócsillagot. Ha el jön az ideje, te is megérted.
2018. aug. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor te se akarsz pasit, meg szerelmeskedni míg otthon laksz igaz? :-D Vagy remélem nem gondoltad hogy úgy fogod csinálni hogy közben a szüleid vagy a barátod szülei a házban vannak?
2018. aug. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem előtted csinálták, te mentél be hozzájuk. Jó lecke, hogy lefekvés után, kopogás nélkül nem mész be a szüleidhez mert nekik is van magánéletük. Vagy azt várod hogy megvárják mig elalszol? És ha addig ők is bealszanak akkor sose szexeljenek ? Nálam is volt olyan h mentem wc- re és anyámék szobaajtaja csukva volt, tudtam mit csinálnak, eszembe se volt betrappolni és sztorizgatni nekik.
2018. aug. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!