Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 16 éves lányom egy jóval...

16 éves lányom egy jóval idősebb 37 éves férfival kavar, sajna több is van köztük, van valami mód rá, hogy eltiltsuk tőle?

Figyelt kérdés

Mikor ez kiderült leültem vele megbeszélni nyugodtan kedvesen. Erre röhögve mondta semmit sem tudok tenni ellene mert jogilag lehet. Itt sem veszekedtem vele nyugodt voltam. Beszéltem a férfival is aki feleségül akarja venni, gyereket szeretne stb. Ebből óriási veszekeds lett azt is felhozta hogy költözzön oda a lányom. A férjem őrjöng.

Éjjel kilógott a férfihoz már rendőrrel akartuk kerestetni, akkor írta ki facebookra jól van a szerelmével lementek a balcsira.

Férjem annyit mondott vagy újra normális lesz vagy kidobja itthonról.

Hazudozik nekünk, bántja a testvérét is. Nem volt ilyen lány, mindent megadtunk neki foglalkoztunk vele.


2018. aug. 13. 20:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/82 anonim ***** válasza:
77%
#80, tudom, nagyon nehéz az önigazolásoktól megszabadulni... de lásd be, ha valakinek nem változott a véleménye a tizenéves korától az ötvenesig, akkor minimális rá az esély, hogy utána változna...
2021. máj. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/82 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta vele? Amúgy hiába vettetek meg adtatok meg neki mindent anyagilag, itt az eredménye. Én tiszteltem a szüleim, eszembe nem jutott volna így átvágni őket, pedig nem voltunk soha anyagilag el eresztve
2023. jún. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!