Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 16 éves lányom egy jóval...

16 éves lányom egy jóval idősebb 37 éves férfival kavar, sajna több is van köztük, van valami mód rá, hogy eltiltsuk tőle?

Figyelt kérdés

Mikor ez kiderült leültem vele megbeszélni nyugodtan kedvesen. Erre röhögve mondta semmit sem tudok tenni ellene mert jogilag lehet. Itt sem veszekedtem vele nyugodt voltam. Beszéltem a férfival is aki feleségül akarja venni, gyereket szeretne stb. Ebből óriási veszekeds lett azt is felhozta hogy költözzön oda a lányom. A férjem őrjöng.

Éjjel kilógott a férfihoz már rendőrrel akartuk kerestetni, akkor írta ki facebookra jól van a szerelmével lementek a balcsira.

Férjem annyit mondott vagy újra normális lesz vagy kidobja itthonról.

Hazudozik nekünk, bántja a testvérét is. Nem volt ilyen lány, mindent megadtunk neki foglalkoztunk vele.


2018. aug. 13. 20:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 anonim ***** válasza:
52%

a lánynak megmondanám, hogy kiveszem az iskolába, a házat el nem hagyhatja, csak felügyelettel, telefon, internet nuku

a pasi a ház közelebe jön rendőr lesz hívva, nincs 18 én felelek érte, jogilag ide vagy oda (persze nem venném ki a suliból, csak hátha leesik neki, hogy ő csak egy szaros gyerek, ne röhögjön a képembe)

a pasival meg elbeszélgetnék, hogy szép arcokat ismerek és ha csak megtudom, hogy az utcába be mer jönni, keze lába el lesz törve, hogy lássa nem csak üres fenyegetősés, szólnék pár embernek akik az ajtón lehajtott fejjel oldalazva mennek be, hogy amíg én beszélek vele, álljanak meg kint, hogy meglegyen a hatás


lehet lepontozni, nyugodtan, de ennek meglenne a hatása

2018. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 anonim ***** válasza:
23%

Összepakolnék neki, aztán menjen. Felőlem férjhez is mehet, onnantól nagykorú. Innentől eltartja, eteti, ruházza, és taníttatja a pasija, vagy ő saját magát. Nincs semmilyen akadálya, jogi se. Utána lehet röhögni.

Főleg akkor, ha egybőlhelyből kiderül, hogy a lovagjának hirtelen eszébe sincs házasodni, és hosszú távon vele tervezni.

Hajrá!

2018. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 anonim ***** válasza:
26%
Talán foglalkozni kelett volna vele ,akkor nem lenne apa komplexusa,es a vén pasi se hülyitette volna be,ezeket a otthon leszarom lányokat tudják behülyitenu a vénségek,akik néha még nősek is,mert a csoro lánykák végre vkihez tartozva érzik magukat és a szeretet a szexhez társitják sajnos.
2018. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 anonim válasza:
70%

Nyugodjatok meg, 3 hét és itt a suli. Kevesebb lesz a szabadideje.


Azt viszont tudomásul kéne venni, hogy egyrészt nem törvénytelen amit csinálnak, másrészt 2 év és a lányod jogilag is teljesen önálló lehet. Legfeljebb elköltözik, és többet felétek se néz!

2018. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 anonim ***** válasza:
92%
16 évesen még inkább ezt lázadásnak venném. Valószínű hogy nem sokára belátja a lányod is, hogy ez a kapcsolat nem lesz örök életű. Ami a legfontosabb, hogy nyugodtan ülj le vele, és magyarázd el neki, hogy nem kell valakihez hozzámenni + gyereket szülni a két szép szeméért. Én ilyen esetben(mivel en is sokkal fiatalabb vagyok a páromnál), elmondanám hogy nem ellenzem a kapcsolatot, de ne rohanjon fejjel a falnak. Ha együtt lesznek akkor, mikor végez a sulival, áldásom rájuk.
2018. aug. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 anonim ***** válasza:
39%
En a ferjed helyeben szogesdrottal vernem ki a 37 eves udvarlo f@aszat es megtanulna hogy ne tinilanyokkal kezdjen ennyi idosen
2018. aug. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 anonim ***** válasza:
29%
Le lehet pontozni de a tizen éves 14 15 16 éves kislányok nem ok nélkül 30 40 50 éves pasikra vágynak,ez otthon keresendő baj..
2018. aug. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező, mi 17/33-ként kezdtük... 21 éve. Erről ennyit.

Nem, szerencsére nincs rá mód, hogy eltiltsátok tőle, max kellemetlenkedni tudtok, amire jó eséllyel a ti kapcsolatotok fog rámenni a lányoddal, nem az övék egymással.

Mondjuk nálunk senki sem kezdett el kavarni komolyabban semmit, úgyhogy maradt a jó kapcsolat minden irányban.

Szóval szerintem hagyjátok őket békén, nyissatok feléjük - bár a leírt kezdet után ez nem túl egyszerű - majd az idő eldönti, mi hogy alakul. Ha nem illenek össze, úgyse maradnak együtt.

2018. aug. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 anonim ***** válasza:
39%

Nem törvénytelen?


MI? Az, hogy "csak úgy evlsiszi kocsikázni" a csajt a SZÜLEI tudta nélkül?


Hát dheogynem, rohadtul törvénytelen!


De engem nem érdekelne, szpkodja csak a férfit, meg lógjon, 18 lesz, azt csinál, amit akar.

2018. aug. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/82 anonim ***** válasza:
24%
A kislány viselkedése mondhatni normális ebben a korban. Viszont a férfié nagyon nem. Vele kéne inkább "elbeszélgetni".
2018. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!