Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan szóltam vissza anyámnak?

Jogosan szóltam vissza anyámnak?

Figyelt kérdés
Sosem... Volt olyan kapcsolatom anyummal, mint egy elvárandó anya-lánya kapcsolat. Amióta az eszemet tudom, minden dologért ordibál velem (komolyan mondom) ma azért ordított torka szakadtából, mert elfelejtettem rendesen elzárni a csapot. Nagyon régóta ezt csinálja és mindig elmondja hogy milyen haszontalan vagyok. Pár hónapja hagyta abba azt, hogy folyton piszkál a külsőm miatt. Mert hogy, hogy nézek ki, miért így öltözök fel stb... Mindig úgy éreztem magam, hogy nekem tényleg semmi hasznom nincs ebben a világban, hogy az én véleményem soha nem fog számítani, és a mai napig nem merek megszólalni idegen emberek közt. Most tényleg úgy érzem, hogy öngyilkos tudnék lenni, mert semmi hasznom. Mikor pedig kértem, hogy mehessek pszichológushoz, azt mondta hülyeség. Ő ilyet nem fizet nekem. Túl drága... Elegem lett. Elegem lett, hogy mindenért engem hibáztat és ma visszaszóltam. (Facebookon, mert dolgozott) elmondtam, mennyire rosszul esik minden amit csinál és hogy a folytonos kiabálással nem jut sokra. De biztos vagyok abban, hogy emiatt a "visszapofázásért" is lefogja ordítani a fejem. Néha meg kedveskedik és megkérdezi, miért vagyok ilyen szomorú egyfolytában? (Elmondanám, hogy ha nem otthon vagyok, nagyon vidám vagyok. De ahogy belépek a kapun mintha valami varázsütés ért volna minden életkedvem elmegy) én komolyan nemtudom mit kellene tennem, hogy ne érezzem minden itthon töltött pillanatban, hogy félek mikor szid le megint valamiért. Segítsetek. Ti mit csinálnátok a helyemben?
2018. okt. 9. 18:00
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó engem otthon megerőszakoltak 12 évesen a saját rokon akire rábíztak mig piálni mentek anyámék, ami Anyám és apám szerint normális volt mert k vagyok aki rázta a p áját szegény rokonnak aki tisztességes. Apám is próbálkozott részegen,mert anyám épp ki volt ütve--- Az iskolába szóltam sőt látták a verés nyomokat de kérték h oldjuk meg otthon nem iskolára tartozik a perpatvar fogjam be a szám,otthon is ezt mondták h kussoljak mit szol a falu meg a misén x megy y. Persze 18 évesen a bugyim átnézte apám, mert párom nem lehetett az nem volt normális,de az otthoni molesztálás igen.. Igen képzeld én is vidám lettem amint nem voltam otthon,és amint tudtam szó nélkül eltüntem,szerencsére mig Papám élt segített igy 14 évesen már dogoztam neki, azt a pénzt nem itták el a korcsok,és letudtam lépni persze ö is meghalt mert kicsinálták az alkoholizmusukkal és elitták az örökségét.. Igen is van h máshol vidám vagy otthon meg hányingered van. De otthon az alkoholisták szentek,a függők országában,gyógyszer pia stb.. Az alkoholistáktól minden támogatást elvennék.. Megtiltanám h szaporodjanak a proli réteg ne vállaljon kannás bor pénzért gyerekeket.

58N

2018. okt. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
43%
Kezd unalmas lenni, minek írod ki naponta a gyerekkori traumádat? Főleg az ilyen tinihisztis kérdésekhez, itt is hogy kinyílott a szegény kérdező kicsi szája, amint valaki nem neki adott igazat. Unalmas, száz százalékos kamaszpanasz, anya mindig bánt, pedig én mindig jó vagyok, brühühű...
2018. okt. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánat elfelejtettem hogy magyarországon normális a kislányok erőszakolása napi hir sajnos ez,hogy épp hol ki molesztált és csinált szexrabszolgát belőlük. Csodálom h az óvodásokat nem kötelezik apjuk rokonuk v épp aki szembejön annak a kielégítésére.. És ha beszélsz erről te vagy sárral dobálva hisz élvezned kéne a kötelességedet 10 évesen is hisz kizárólag erre valo a lánygyermek..
2018. okt. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
72%
Mi van? Ittál?? A kérdezőt nem erőszakolta meg az apja, nem csináltak belőle szexrabszolgát, hanem anyukája rászólt, hogy zárja el a csapot...
2018. okt. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
25%
Én leírtam amit gondolok, meg ami nálunk volt,ami sajnos otthon elfogadott és 90 ban ez a magyar családi valóság,sajnos otthon a mozaikozás,didi dugi a gyerek előtt,pia cigi,lopkodás egymástól előrébb való a gyerekeknél.. Nem tetszik ne olvasd el. Nem kértem kommentet sem privátot. Biztos h férfi vagy azoknál nem bűncselekmény a nők gyerekek elleni dolgok.. Örülök h már nincs közöm ahhoz az országhoz,szégyenlem h onnan származom.. Felzárkózhattok Indiához..
2018. okt. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!