Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért nem főz változatosan?

Anyám miért nem főz változatosan?

Figyelt kérdés

kezd már kicsit besokalni, hogy akár 5 napig ugyanazt esszük.

Nekem kell a változatos kaja.

4x-szer eszek egy kajából, többet nem. Kell a változatosság, ha ő nem majd csinálok én magamnak, abból ami a hűtőben van. De nem értem minek főz egy hétre? Dolgozni nem jár, mosni szombatonként szokott, szóval heti 2-3 alkalom szerintem nem sok.

Ezt, hogy mondjam el neki szépen.



2018. nov. 2. 08:42
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
56%

Jaj fogjátok már be vérmamik!

Ennyire megkeseredettek vagytok h egy 17 évesen akarjátok kiélni a frusztrálságotokat? Le lehetne állni mert baromi ciki. Inkább menjetek főzzetek valamit ami nem rántott hús. Komolyan szánalmasak vagytok ezzel a provokációval h 'nehogymá a gyereknek álljon feljebb'

Akiknek ez ennyire betalált azok tuti HTB-k akik a mirelit kirántanivalót teszik a család elé oszt jónapot..

2018. nov. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:

Nem mondanám túl jónak a viszonyunkat. Nem mondja neki senki, hogy ne menjen emberek közé, szóval ezt ne az én számlámra írjátok, ha lehet. De mondom hagyjuk is.

Amugy ez a gyereknek kuss van, nem tudom honnan jön. Már a nagyszüleim sem így nevelték a szüleimet, de ok.

2018. nov. 2. 18:35
 43/54 anonim ***** válasza:
30%

"Nem mondja neki senki, hogy ne menjen emberek közé, szóval ezt ne az én számlámra írjátok, ha lehet." - Nem a te számládra írjuk, hanem azt mondjuk, hogy attól jönne meg a kedve a változatosabb főzőcskézéshez is, ha jobban érezné magát a bőrében, ahhoz meg hozzásegítené, ha többet lenne emberek között, tehát ha változatosabb ételeket akarsz kapni otthon, akkor lásd meg te is az összefüggést, és segíts neki, hogy jobb kedve legyen.


"De mondom hagyjuk is." - Ja, bocsesz, azt hittem, hogy megoldást keresel...

2018. nov. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:
És itt fogok kapni? Eddig kb 3 értelmes választ kaptam.
2018. nov. 2. 18:57
 45/54 anonim ***** válasza:
30%
Máris kaptál. De ha nem hiszel benne, hogy itt kaphatsz, akkor fordulj olyanokhoz segítségért, akiktől el is fogadod, másképp nincs értelme most is itt ülnöd, miközben az anyukád mit csinál? Ő is netezik? Abból nem lesz változatosabb kaja...
2018. nov. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
52%

Kedves Kérdező!

Sajnos itt -többnyire- olyan lusta nők válaszolgatnak, akik szinte egész nap a sorozatokat nézik avagy a neten lógnak.

Természetes, hogy anyádat védik veled szemben, mert nem bírják elviselni, ha valaki megpiszkálja a mártírságukat a heti egyszeri főzéssel.

Az meg természetes, hogy a férjük ezalatt kidolgozza a belét, a gyerekek meg az iskolában tanulnak. Vagyis senki sem zavarja őket az egész napos semmittevésben.

Javaslom, hogy tanulj meg főzni, mert nem egy nagy dolog.


Idézek a Csengetett Mylordból:

"Nem lehet olyan nagy dolog a főzés, ha nőkre merik bízni"

2018. nov. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
66%

18:17


Minden szavával egyetértek.

Sok nő azt hiszi, hogy az a főzés, hogy valami mirelit szir-szart odalök a családnak, avagy tud elengedett kézzel pizzát rendelni...

2018. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
35%
Spec válaszoltam hogy 6 után allok neki főzni majdnem minden nap es nem mirelitet, azt viszont tudom mivel nekem is van két kamaszom hogy bizony a történetek olykor jobban ki vannak "szinezve" ... ;-)
2018. nov. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
40%
Én is rendszeresen főzök, így talán jogosan kérdezem meg, hogy amikor az anyjáról azt állítja, hogy semmit nem csinál, akkor vajon az-e a helyzet hogy térdig jár a mocsokban, nincs porszívózva, felmosva, és a ruhái sincsenek kivasalva. De nem tud válaszolni csak lepontozni. Nem azt mondtam, hogy hazudik, hanem egy iskolás kölyök észre sem veszi és neki természetes, hogy egy tiszta lakásba megy be, és fogalma sincs arról, hogy ezt mindennapi munkával kell fenntartani. Ahogy az is természetes neki hogy kiveszi a vasalt ruhát a szekrényből, de az, hogy hogyan került az oda, már nem érdekli. Ez korosztály sajátossága. Amúgy ötleteket is adtam neki, de nem reagál semmi értelmes válaszra.
2018. nov. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
20%
Tanulj meg főzni. én 11 évesen már kész ebéddel vártam haza anyut.
2018. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!