Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Élettàrsi kapcsolatban élek...

Élettàrsi kapcsolatban élek 9.5 éve.10 éve vagyunk együtt. Párom összeköltözésünk óta havonta 2 hétvégét hazautazik és a szüleivel alszik van hogy 5 napot is ott tölt. Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Gyermekünk született 2.5 éve lassan 30 évesek leszünk másik városban lakunk a szüleitől 20km-re. De még most is elmegy kisgyerekkel és ott tölt több napokat. Fodrászhoz volt időpontja 1 nappal hamarabb elment a kisgyermekünkkel s fodrászat után 3. napont jött haza. Szerintetek ez egy külön élő családos anyuka jó hozzáálása a kapcsolathoz? Hogy értessem meg vele azt, hogy családos anyuka akinek a már mondhatni férje mellet a helye és nem a szüleinél aludni? 10 évig tűrtem és elegem lett...külön szoba nincs a szüleinél. Nem is ez a lényeg hanem hogy otthon tölti havonta minimum 2 hétvégét sőtt még van hogy hetköznapokat is ezen kívűl
2018. nov. 12. 21:51
1 2 3 4
 11/31 aranyos121 ***** válasza:
48%
9-es: számomra is a házasság csak egy papír...nem egy papír fogja eldönteni hogy 2 ember tényleg szereti egymást
2018. nov. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 grafno ***** válasza:
24%

Miert megy oda? Betegek vagy idősek a szülei? Mit csinál ott? Mit mondanak a szülők? A gyerek jól érzi magát ott? Kérdezz rá a szülőknél mit csinál ott.

Beszeld meg a pároddal, hogy mi a helyzet és csinálj egy kis parazsat és lehet téged többre tart mint a szüleit.

Én nem engedném el a gyereket az apjával. Én is szoktam menni a szülőkhoz, mert messze lakunk egymástól, de akkor csak segíteni szoktam.

2018. nov. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
81%
20 éve nincs papirunk külün járunk üzleti utakra nyaralni de van szeretet bizalom,és nem ilyen fos szinten élünk együtt mint itt egyesek akár élettársként akár házasként h szinte menekültök egymás elöl minden téren--
2018. nov. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
78%
Tudod, az ember nagyon meg tudja bánni, ha nem tölt a szülőkkel elég időt. Te elhagyhatod, de a szülei nem fogják.
2018. nov. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
98%
Arra még nem gondoltál, hogy előled menekül?
2018. nov. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
68%
Hogy gondoljátok hogy megcsalja???A kisgyerekkel megy az asszony félre..szni??az a kisgyerek 2,5 évesen már beszámolót tartana otthon az apjának ha máshol masvalakivel lettek volna.
2018. nov. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
56%

#11: természetesen nem a papír fogja meghatározni, hogy szereti-e egymást két ember. Viszont ne mond már nekem, hogy nincs semmi jelentősége annak, hogy egy férfi és egy nő a családok, barátok, ismerősök és persze Isten előtt fogadalmat tesz egymásnak,arról hogy örökké együtt maradnak és hogy ettől a perctől kezdve felelősséget vállalnak egymás iránt, akkor is ha bármi közbe jönne (pl. betegség)...


Példa:

Aki ilyen fogadalmat kimond egyszer, az milyen szarnak érezheti már magát, ha végül megcsalja a párját? Ha nincs kötelék akkor nem kell félnie semelyiknek hogy egy szar ember lesz, ha "meggondolja" magát.

2018. nov. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó nagyon sok házas is simán félre jár évekig v 20 év után dobja ki a másikat de az jobb ember mert hát papir volt..
2018. nov. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
52%

Hát te beteg vagy!

A bátyámék is 2-3 hetente egy hétvégét töltenek otthon, a szüleimnél, igaz, bátyám viszi magával a feleségét is és nem csak a gyereket viszi el egy szó nélkül.

Teljesen természetes, hogy hiányoznak neki a szülei, és szeretné látni őket.


Tőled én is menekülnék!!!

2018. nov. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
85%
"mondhatni a férje mellett a helye..." csakhogy te nem vagy a férje!
2018. nov. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!