Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » SOS. Szükségem van tanácsra...

SOS. Szükségem van tanácsra mielött túl késő?!

Figyelt kérdés
röviden van egy lány akivel összejöttem egy hónapja, életem értelme..nincs nála jobb érzem. A lényeg az, hogy az apja nem engedi el sehova, kutat utána, betöri az ajtaját ha nem nyitja ki. Az anyja normális de fél bármit is tenni. Fegyver van a lakásban és egyszer majdnem használva lett. Messze vagyunk egymástól így nem tudok neki segíteni, korábban pedig azt mondta nekem hogyha szétválasztanak minket akkor biztos nem élné túl és márcsak a híradóban látná az apja. Nagyon aggódok miatta, tényleg szeretem, mindennap sírok a gyomorgyörcs rajtam van, hányingerem van egyszerűen nem lehet bírni.Úgy volt hogy kell még 2-3 év mire összeköltözünk de attól függetlenül mivel nem keres sokat én meg még tanulok lehet több is lesz. Emellett hogyha az apja megtudja hogy lány vagyok (úgy tudja hogy fiú vagyok csak az apja rühelli a melegeket és az anyja szimplán csak nem szereti) akkor fogja és lelövi őt. Mit csináljak, tényleg szeretem?

2018. nov. 27. 07:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
92%

"van egy lány akivel összejöttem egy hónapja"

"Úgy volt hogy kell még 2-3 év mire összeköltözünk"


Mivel messze laktok egymástól, kb vagy kétszer találkozhattatok összesen...

...és már tervezitek a jövőt.

Vicc!

2018. nov. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
76%

Mégis hány éves vagy?

15?

2018. nov. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
miért lenne vicc? -_- pont azért költöznénk össze hogy ne hetente találkozzunk egyszer(mert nekünk az kevés) és tudom mert más nincs, őt szeretem nem értem miért nem lehet elhinni, egy lány sincs aki hasonló lenne hozzá..
2018. nov. 27. 11:24
 14/23 anonim ***** válasza:
86%
Leszámítva azt a néhány milliárdot...
2018. nov. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
66%
Persze, persze. ideggyenge apunak van fegyvere, és gyilkolni is képes lenne. Nagyon hihető a leszbikus Rómeó és Júlia... Kár hogy nem lehet akárkinek fegyvere. A többi meg műhiszti. "Jaj, ha nem az lesz amit én akarok, öngyi leszek" Ez a baj a kölykökkel. Mindenre ez a nevetséges műdráma a válasz.
2018. nov. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
76%
Mivel nem válaszoltál arra a kérdésre, hogy hány éves vagy, gyanítható, hogy csupán 14 alatti vagy.
2018. nov. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 -remete- ***** válasza:
77%
Ha az én lányom lenne. Mivel én neveltem fel szeretném tudni milyen fiu tud e rá vigyázni stb. Az tuti ha meg mernéd ütni kihasználni az anyagi hátterét nem tudnál el bújni előlem hogy ne huzzam ki a beled. :) apa vagyok én így látom.
2018. nov. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
62%

Najo, aki nem tudja hogy ez valószínű komoly dolog ne írjon, igenis létezik ilyen! Az édesanya családja nem lenne egy jó megoldás? Ha a barátnőd oda költözne? Ha az apja képes lenne lelőni akkor nem nem csak a lánynak veszélyes.... Rendőrség nem hülyeség, de veszélyes. Nagyon legyetek óvatosak nehogy kiderüljön a kapcsolatotok. Esetleg ha valahogy hozzátok költöztetnétek, mondjuk ,akkor valószínű az anya lenne bajban.

Esetleg ha a barátnőd titokban készítene hangfelvételt arról hogy mi van otthon, es akkor azt közvetítenétek valahogy a rendőrségre?

De ha már nem tanul, akkor nincs ami úgymond ott tartsa, ha egyszerűen fogja magát es el megy hozzátok, úgy hogy a " barátjához" költözik.

Remélem nem lesz probléma:)

2018. nov. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Drazicc ***** válasza:
78%
Utolsó egy igazi észkombájn. Te egy amerikai filmben élsz? Ha valóban kiderül,hogy így bánnak vele a szülei akkor a gyámügy veszi el, és majd a cigánygyerekek fogják a gyermekotthonban kezelgetni, olyan opció nincs, hogy 15 évesen majd együtt világgá mennek kézenfogva...
2018. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már a mesikét, itt minden második kamaszlány hamucipőcske, akit terrorizálnak- csak mert nem mindig az van amit ő akar.
2018. nov. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!