Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » SOS. Szükségem van tanácsra...

SOS. Szükségem van tanácsra mielött túl késő?!

Figyelt kérdés
röviden van egy lány akivel összejöttem egy hónapja, életem értelme..nincs nála jobb érzem. A lényeg az, hogy az apja nem engedi el sehova, kutat utána, betöri az ajtaját ha nem nyitja ki. Az anyja normális de fél bármit is tenni. Fegyver van a lakásban és egyszer majdnem használva lett. Messze vagyunk egymástól így nem tudok neki segíteni, korábban pedig azt mondta nekem hogyha szétválasztanak minket akkor biztos nem élné túl és márcsak a híradóban látná az apja. Nagyon aggódok miatta, tényleg szeretem, mindennap sírok a gyomorgyörcs rajtam van, hányingerem van egyszerűen nem lehet bírni.Úgy volt hogy kell még 2-3 év mire összeköltözünk de attól függetlenül mivel nem keres sokat én meg még tanulok lehet több is lesz. Emellett hogyha az apja megtudja hogy lány vagyok (úgy tudja hogy fiú vagyok csak az apja rühelli a melegeket és az anyja szimplán csak nem szereti) akkor fogja és lelövi őt. Mit csináljak, tényleg szeretem?

2018. nov. 27. 07:38
1 2 3
 21/23 -remete- ***** válasza:
48%
A tények mindegy az élet érted ÉLET szempontjából, hogy leszbi vagy heteró a lényeg az, hogy a lányom szeretni fogja e a párja tudja-e megbecsülni. Személy szerint engem nem érdekel hogy homokos-e csak az, hogy boldog lesz e a párjával. 18 évesen tőlem mehetne is otthonról. Ha csak azt értem el a 18 év alatt, hogy feltudja mérni épp ésszel meddig tud nyújtózkodni akkor meg is érdemlem azt, hogy vissza se nézzen a szüleire. Szerintem az a szülő aki kitagadja a gyerekét mert a saját neméhez is vagy csak oda vonzódik az beteg.
2018. nov. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
91%
Heti egyszer találkoztok és egy hónapja vagytok együtt. Ha jól számolom, összesen négyszer találkoztatok, de már ő "életed értelme" és összeköltözést terveztek....Valyon miért nem tudlak titeket komolyan venni?...
2018. nov. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
nem vagyok észkombájn mindössze, próbálok valami értelmes választ adni, vannak olyan családok ahol ez megy, és mivel nem kiskorú nagy valószínűséggel... leléphetne simán
2018. nov. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!