Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez akkora probléma hogy ezt...

Ez akkora probléma hogy ezt mertem kérni?

Figyelt kérdés

Másfél szobás panelba lakunk apámmal. Az én szobám kvázi a nappali, neki van egy kis szoba. Ma a konyhába tanultam mikor hazajött. Marha kicsi a konyha és zavart is h zörög erre bejöttem a nappaliba. Kb. 10 perc múlva bejön a nappaliba hogy bekapcsolja a tv-t. Mondom neki hogy ezt most ne mert igy nem tudok tanulni. Mondja h vegyem fel a fejhallgatót és akkor nem hallom. mondom a villódzás is zavar, nem tudok úgy ülni hogy ne lássam a képernyőt. Ráadásul a vikingeket nézi, nem épp halk. erre hogy én mit képzelek magamról. mondom ez egy kicsit fontosabb és a szobájába is tudja nézni a laptopján, én meg nem mehetek be a szobájába. (nem is akarok). tegnap este megkérdeztem tőle van-e mosni való ruhája mert ha nem akkor kimosom az ágyneműhuzatokat. azt mondta nincs szennyese. ma fél 1kor hív h nincs egy tiszta gatyája, mossak ki... kimostam, de alig tudtam kiteregetni.

egyszerűen nem néz semmibe, csak akkor ha szívesség kell akkor jutok eszébe. :( meg se hallgatja az embert, szerint csak neki lehet igaza.



2018. nov. 27. 18:37
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
62%

Előző, elgurult a gyógyszer? :O

58N

2018. nov. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
#32 Mutass már egy olyan kérdést, ahol a gyerek egy paraszt anyával lakik, de a kérdések nagy része az új családdal élő apát szidja, amiért lelépett és nem veszi magához.
2018. nov. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
32 attól hogy még a prostik is elzavarnak nem minden nő rossz, csak te vagy egy primitív paraszt.
2018. nov. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

#32

Te beteg vagy. Remelem kezelteted magad. Milyen keleti nőkről beszélsz? Ukrán/orosz vagy thai mail order brideról? Hidd el még egy olyan nőnek se kellenél ilyen hozzáállással...

2018. nov. 29. 08:28
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
32. Menj vissza a fütyizörejre, ott legalább bólogatnak a hímsoviniszta kommentedre te phasz.
2018. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
0%
És ez még csodálkozik, hogy a saját gyártóinak sem kell, konc.
2018. nov. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

#38 57%-os! Látom betalált amit írtam itt azokról akik a semmire szülnek gyerekeket aztan meg játszák itt a hattyú halálát. Annyira magadra vetted h most szabályosan kötelességednek érzed h ócsárolj és próbálj megsérteni.

Elárulom, nem fog sikerülni. Mert nem azt nézem h mit mond hanem azt h ki😉😉😊😊

2018. nov. 30. 09:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!