Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos anyukám viselkedése?

Jogos anyukám viselkedése?

Figyelt kérdés
Anyám ma fél kilenckor jött verni az ajtóm hogy keljek fel és hozta be az 1 éves kistesóm hogy vigyázzak rá mert felkelt és Ő megy kávézni, cigizni, boltba, takarítani. Mindig ezt csinálja, nagyon szeretem a kishugom de elegem van már ebből.Másnál is így van ez? 5 perccel később nyitottam ki az ajtót és elkezdett síkoltozni hogy nem tud egyszerre mindet csinálni és nem hiszi el hogy mindig csak döglök 16 L
2018. dec. 22. 18:24
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
66%

"megint nincs helyes válasz..."

Ez itt nem a "Legyen Ön is milliomos!"

2018. dec. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
94%
#9 nem meghúzódott, hanem megzúzódott mindkét bokája. Ha olyan sok sérültet látsz el akkor illene tudni a különbséget.
2018. dec. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
95%
Ha a baj van a bokáiddal, akkor nem nagyon tudsz gyors lenni, tehát nem a te hibád.
2018. dec. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
82%
Akik szerint a kérdező a hibás, azok olyan gyorsak, amikor fájnak a lábaik???
2018. dec. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
88%

9. Ahhhha, persze, most jön a mese habbal, hogy te orvos vagy és már mindenféle egzotikus nevű betegséggel volt dolgot, de olyat, hogy valaki egyszerre zúzta meg mindkét bokáját, olyat még sose láttál, szóval ez lehetetlen :DDD

Mellesleg ha az állítólagos egészségügyi dolgozók ilyen taplók, mint te, meg tudom érteni, miért tart ott a magyar egészségügy, ahol.

Kérdező, szerintem sem jogos, hogy állandóan neked passzolja le a testvéredet, ha nem tud róla gondoskodni, minek szülte?

2018. dec. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
77%
Dehogy jogos, anyad idegbeteg, kezeltetnie kene magat.
2018. dec. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
83%
Nem jogos. Elvileg az ő gyereke. Gondolom nem neked szülte. Szánalmas az ilyen "anya", aki csak csesztetni tudja a gyerekét.
2018. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
86%

Másfél év3s a kicsi, de még egyszer sem keltettem fel miatta a nagyot(12).

Persze szoktam kérni, hogy vigyázzon rá.

Gyorsabb ha ő vigyáz rá, én csinálom, mint fordítva.

Ki van ragadva egy pár perces sztori az életetekből....

Megkérhetett volna szebben, vagy előző nap szól, hogy így készülj.

2018. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem ,apuk hol vannak h mindenhol anyu csinál mindent,oda meg nem kell még egy gyerek ahol anyu nem ér rá vele törödni..
2018. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
28%
A kérdező ennek fényében már sokkal okosabb lesz és a gyerekeit majd soha nem bizza nagyobb tesóra meg úgy senkire hiszen magának szülte ugye...és persze minden munkával megbírkózik egyedül, mert hat gyerekjáték és mindemellett biztos megadatik neki a lehetőség hogy 1/2 9-ig aludjon reggelente ;-)
2018. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!