Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos anyukám viselkedése?

Jogos anyukám viselkedése?

Figyelt kérdés
Anyám ma fél kilenckor jött verni az ajtóm hogy keljek fel és hozta be az 1 éves kistesóm hogy vigyázzak rá mert felkelt és Ő megy kávézni, cigizni, boltba, takarítani. Mindig ezt csinálja, nagyon szeretem a kishugom de elegem van már ebből.Másnál is így van ez? 5 perccel később nyitottam ki az ajtót és elkezdett síkoltozni hogy nem tud egyszerre mindet csinálni és nem hiszi el hogy mindig csak döglök 16 L
2018. dec. 22. 18:24
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
70%
AKINEK MEGTERHELŐ, AZ NE SZÜLJÖN. ENNYI A TITOK. Vállalja a felelősséget a tetteiért, ne másra mutogasson. Kezdem már nagyon unni a mártír hisztit.
2018. dec. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
19%

Majd gondolj erre, mikor 15 év múlva szeretnél egy órát kettesben lenni a férjeddel, és le akarod passzolni az unokát a nagyinak. Gondolom, jogos lesz akkor is, hogy a te gyereked, nem neki szülted.


Egy gond van: a gyerek nem az anyjáé. Senkinek se a tulajdona. Csak egy segítségre szoruló, önálló kis ember.

2018. dec. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
6%
Nem nagyon emlékszem, mert 3 voltam, mikor született a tesóm, de kíváncsi vagyok, anyum hogy oldotta meg. Apa nem volt, nagyik sem.
2018. dec. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem egyik oldalt se kellene így megítélni. Most leírt egy dolgot a kérdező. Lehet hogy így van lehet hogy nem. Lehet hogy hetente 1szer megkéri az anyja H segítsen de ő inkább dogolene. Lehet H tényleg minden nap ez megy. Az H minek vállalt gyereket..... Gondolom senki nem úgy tervezi az életet H jó akkor én szülők 2 gyereket aztan jól elvalalok hogy aztán kinlodjak egyedül. Az is lehet H csak ingerultebb most az anya mert ilyenkor azért fárasztó egy nőnek. Már ha ennek boltból meg étteremből intéz mindent. Nem tudhatja itt senki mi az igazság. Ítélkezés az nagyon megy
2018. dec. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
37%

Dehogyis,az ő gyereke nem e tied,mellesleg hétvégén miért ébreszget ilyenkor?

Értem én hogy sok dolga van,de biztos neked is van elég.

De lehet csak én látom így.

2018. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
14%

Tök vicces hogy azt a választ ami arról szólt hogy nem kéne kopkodni másokra ismeretlenül, lepontoztatok a pincsbe. Gondolom mint mindenki maga a tőkéj.

Kérdező ha nem tetszik így a helyzet, el lehet menni a suli mellett dolgozni aztán 2 év és el is huzhatsz otthonról. De ne kérd majd édesanyád hogy segítsen bármiben.

2018. dec. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
21%
27 azt is lepontoztak aki nem az anyát szidta. Biztos sok kis elkényeztetett tinipitsa. Hát nehogy már csináljanak is valamit
2018. dec. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
20%

Látom 😂😂

Amúgy kíváncsi vagyok h a sok "magának szülte" emberke soha nem kér senkit még a saját anyját se H vigyázzon picit a gyerekre v ilyesmi? Mert ugye ő is magának szüli akkor ő se kérjen senkit.

Mondjuk ahogy mondtam is sok nagy okos tini P. Azt se tudják milyen az gyereket nevelni és háztartás vezetni. Csak a szájuk jár

2018. dec. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
20%

Na a sok okosnak...

Valószínüleg az anyukája azért kérte, hogy segítsen, mert 9-ig döglik az ágyban, miközben az édesanyja kidolgozza a belèt is a karácsonyért. Ilyenkor lehetnél extrán segítőkész, hiszen gondolom elvárod az ajándékot, a finom karácsonyi menüt, megúgy mindent. Ezért hát tenni kéne.

Szóval, akik olyanokat írnak, hogy magának szűlte a gyereket, azok kapjanak már észhez. Had kérjen már segítséget a (lusta) gyerekétől ebben az őrült rohanos időszakban.

Jár anyukádnak egy kis segítség, nem halsz bele

2018. dec. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
11%

Utolsókkal egyetértek! Szánalmas ez a kiscsaj!


De vigyázzatok törölteti a negatívat.:D

2018. dec. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!