Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, ha egy 20 évest az...

Normális, ha egy 20 évest az anyja ápolgat?

Figyelt kérdés

Szóval van egy 20 éves húgom, aki még a szüleinkkel lakik. Mikor hétvégén meglátogattam a szüleim, a húgom beteg volt, és anyukám egész áldott nap őt ápolgatta. Vitt neki ennivalót, meg borogatta, hogy lemenjen a láza, teát főzőtt neki, meg külön levest, ott ült mellette órákig, mondván az jót tesz...

Úgy gondolom 20 évesen már el kéne, hogy lássa magát, nem anyukánknak kéne ilyenkor gondozni, egy kis láz nem a világ vége, nem kell neki külön főzni, meg borogatni a homlokát...

Csak szerintem abnormális ez a helyzet?

26/N



2019. jan. 8. 15:38
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy százas, kérdező...
2019. jan. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

Te féltékeny bolond vagy kérdező! Miért kell neki teát csinálni, stb? Mert beteg b+ azért.

Elmondanám engem a szeretőm ápolt, gyógyszert hozott, teát főzött, gondoskodott rólam, pedig 40 éves elmúltam. Ja, nő vagyok, megtudok egyébként mindent csinálni, de ha beteg az ember, jólesik a gondoskodás. Tudod, akkor gyorsabb a felépülés is.

2019. jan. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy beteg ember képes legyengülni annyira hogy nagyon nehezen bírja ellátni magát. Meg nyilván anyukád jót akar neki, meg gondolom te is ezt tetted volna. Inkább csak az irigység árulkodik benned mert neked nem adatott ez meg.
2019. jan. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Teát, ennivalót meg neo citrant én is kaptam itthon amikor meg voltam fázva, nem értem mi itt a baj. Jobban éreztem volna magad ha nem foglalkozik anyukád a beteg húgoddal?
2019. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Ha anyukád beteg, te nem fordulsz felé minden segítséggel?
2019. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Az én lányom 20 évesen nyáron magas lázzal feküdt, természetes volt, hogy ápoltam. Nem is kérdés. Ugyanígy ápolom a férjemet is, ha lázas beteg. Általában aki velem lakna, ápolnám, ha láza van és elesett a betegségében, pl. akár anyámat, nővéremet, egyáltalán, ha csak simán lakótársam lenne, de igénye lenne rá, azt is.
2019. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennél normálisabb dolog kevés van. Anyukám halála után volt egy nagyon durva lerobbanásom (nem szoktam megfázni sem, de ekkor nagyon lázas voltam, nem tudom, mennyire igaz, hogy a gyásztól leépül az immunrendszer), és egyrészt nagyon hiányzott, hogy ápoljon, de inkább az, amit az ápolás jelképez. A szerető gondoskodást. Ezt anyukádon kívül senki az életben nem fogja olyan önzetlenül tenni, mint ő.
2019. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez még akkor is normális lenne, ha nem laknának együtt. Én is ápolom a családtagjaimat, ha betegek, és ők is engem.
2019. jan. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Most feküdtem tüdőgyulladással. A férjem ápolt. Pedig már 57 éves vagyok, igazán nagylány. Amikor az ember elesett, akkor az egészséges szerettei ápolják. Ez így természetes egy normlis családban.
2019. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy családban alap dolog... Mikor beteg vagyok, a szüleim főznek nekem teát, anyu főz nekem húslevest, megkérdezik, nincs-e szükségem valamire, stb. Amikor meg ők betegek, akkor én főzöm a teát és segítek nekik, ahol tudok. Nem értem, mi a gondod ezzel, szerintem ez így kell, hogy menjen egy normális családban.
2019. jan. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!