Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rám erőlteti a költözést...

Rám erőlteti a költözést édesanyám, tehetek ellene bármit?

Figyelt kérdés
Anya eldöntötte hogy mindenképpen haza akar költözni és én is megyek vele, mert a nagymamámtól átveszi az ő cégét, és ez csak így kipattant a fejéből hogy költözzünk haza. Na most én itt már kiépítettem egy szociális életet, barátokat, barátnőt, jó a tanulmányom, és terveim is vannak e téren itt, semmiképpen sem akarok hazamenni az otthoni reménytelenségbe,főleg hogy kb semmi végzettségem sem lenne otthon, egyszerűen semmi sem hiányzik Magyarországból. Barátnőméknél tudnék lakni, szülei lakást is tudnának adni amit később fizetni is kell persze, de addigra dolgoznék, tehetek bármit a koltozes ellen 17 evesen?

2019. jan. 13. 10:46
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
7-es, NEM azt mondtam, hogy nem ugyanolyan értékű a külföldi érettségi. Hanem azt, hogy ami tudás eddig felgyűlt a fejében, abból a tudásból itthon nem fog leérettségizni, csak ott (családi tapasztalat, unokaöcsém 6-17 éves koráig élt Londonban, jegyei szerint jó tanuló volt, de azért tárgyi tudásban messze nem érte el azt, amit egy magyar gimis.) Persze lehetne vitatkozni a bemagolt tudás szükségességén, de az már más téma.
2019. jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
49%

Magyarországra visszamenni főbün ,putri balkán,az élhetőből a nyomorba csak a bolondok menek vissza. Onnan jönni kell kifelé nem visszamenni.

64F

2019. jan. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
79%-os, teljesen egyetértek Veled!
2019. jan. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
51%
Felesleges ag anyát szidni ugy, hogy a kerdezo semmi informaciot nem ad. Nem tudni miert koltoztek kulfoldre - igenis fontos lenne tudni. Nem tudni kiota elnek ott -szinten fontos lenne tudni.
2019. jan. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
5 éve költöztúnk ki, mert kihívták anyámat, és jó munkalehetőséget kapott, meg nekem is jobb. Barátnőm szüleo tudnának lakást biztosítani nekünk, de ott is lakhatok náluk mivel nagy a ház, annyi hogy kérnek egy kevés pénzt érte nyílván, mivel 3 napot kell iskolában lennem így többi nap tudnék dolgozni tegát megoldható lenne az anyagi dolog. De nem értem miért nem maradhatok? Azt nem csinálhatom neg hogy egyszerűen összepakolok és elmegyek anyámtól? Haza Magyarországba csak nem rángathat el engem.
2019. jan. 13. 15:58
 16/42 A kérdező kommentje:
Illetve állampolgár vagyok az országban ahol élek, nemtudom szamit e.
2019. jan. 13. 16:00
 17/42 A kérdező kommentje:
10 honap mulva leszek 18, tehát nem a közeljövőben.
2019. jan. 13. 16:04
 18/42 A kérdező kommentje:
Illetve 11es igen én is Angliában vagyok csak nem Londonban, de Magyar viszonyhoz képest a kiséretségi kb amit csináltunk egy általános tananyag volt, tehát nem mennék vele sokra, mostmeg hova mennék haza semmi nélkül, semmi szakma se semmi
2019. jan. 13. 16:06
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Ezért is lenne jobb, ha anyukád hagyná, hogy megvárd ott az érettségit. Végülis már csak 4 hónap kb. Akkor lenne egy elvégzett középsulid.
2019. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
87%

Anyukád önző.. :(

40N

2019. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!