Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rám erőlteti a költözést...

Rám erőlteti a költözést édesanyám, tehetek ellene bármit?

Figyelt kérdés
Anya eldöntötte hogy mindenképpen haza akar költözni és én is megyek vele, mert a nagymamámtól átveszi az ő cégét, és ez csak így kipattant a fejéből hogy költözzünk haza. Na most én itt már kiépítettem egy szociális életet, barátokat, barátnőt, jó a tanulmányom, és terveim is vannak e téren itt, semmiképpen sem akarok hazamenni az otthoni reménytelenségbe,főleg hogy kb semmi végzettségem sem lenne otthon, egyszerűen semmi sem hiányzik Magyarországból. Barátnőméknél tudnék lakni, szülei lakást is tudnának adni amit később fizetni is kell persze, de addigra dolgoznék, tehetek bármit a koltozes ellen 17 evesen?

2019. jan. 13. 10:46
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
Expat körökben alap, hogy érettségit megelőző 2 éveb belül nem szabad országot váltani. Én várnék az anyukád helyében, a nagyi vállalkkzását át lehet venni később is. Csak ketten vagytok a családban?
2019. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Igen, ketten vagyunk. Úgysem fog várni mert egy karrierista dög, ide ki is azért jöttünk mert jó pénz volt, lehetőségekkel, mostmeg otthon mégnagyobb penzt lát és akkor egyből irány haza. Nem érdekel az hogy otthon milyen minőségi életszínvonal lenne nekünk, és? Neki van munkája de én neg le vagyok szarva, az már nem jut el az agyáig hogy én itt sokkal többre vihetném, de ha hazamegyünk nem fogok tudni elhelyezkedni és le kell mondanom mindenről.Nekem semmim nem lenne, plusz még szakítanom is kéne és az itteniekről is lemondani.
2019. jan. 13. 17:34
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen visszamehetsz,szép anyukád lehet,gondolom eddig se volt jo kapcsolat.. Sajnállak.

58N

2019. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
7%

Nem, az engedelye nélkül nem maradhatsz.

Azért nem vagy piskóta, hogy anyádat karrierista dögnek nevezed. A szemet dog, aki felnevelt, iskoláztatott, akinek köszönhetoen most ott élsz ahol, aki megvette neked aznokostelot, meg a laptopot, ugye. A szemet dog.

2019. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Es szerinted attol lesz valaki anya mert megvesz a gyerekenek mindent de leszarja amugy? Szerintem penzzel nem lehet megvenni az anyasagot.
2019. jan. 13. 18:02
 26/42 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy higy jött össze a brit állampolgárság neked?
2019. jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem írtam higy attól lesz anya. De nem is lesz karrierista dog azért, mert úgy dönt, jobb körülményeket akar biztosítani a gyerekenek elobb kulfoldon, most oedig Magyarorszagon
2019. jan. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
16%
Tehát nem vagy brit állampolgár. Más kamu?
2019. jan. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
75%

#24 "Azért nem vagy piskóta, hogy anyádat karrierista dögnek nevezed." - hát, ha egyszer az (a fia véleménye szerint), akkor mégis hogy nevezze?


Kérdező, ebben itt nem igazán tud senki segíteni, az ottani törvényeket kellene ismerni hozzá. Nem tudsz ismerősi körödben egy ügyvédet keríteni, aki ad tanácsot akár ingyen is?

2019. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
9%
Az ő véleménye szerint. Nem nagyon kellene adni a szavara, mert kamuzik a draga amúgy is
2019. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!