Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rám erőlteti a költözést...

Rám erőlteti a költözést édesanyám, tehetek ellene bármit?

Figyelt kérdés
Anya eldöntötte hogy mindenképpen haza akar költözni és én is megyek vele, mert a nagymamámtól átveszi az ő cégét, és ez csak így kipattant a fejéből hogy költözzünk haza. Na most én itt már kiépítettem egy szociális életet, barátokat, barátnőt, jó a tanulmányom, és terveim is vannak e téren itt, semmiképpen sem akarok hazamenni az otthoni reménytelenségbe,főleg hogy kb semmi végzettségem sem lenne otthon, egyszerűen semmi sem hiányzik Magyarországból. Barátnőméknél tudnék lakni, szülei lakást is tudnának adni amit később fizetni is kell persze, de addigra dolgoznék, tehetek bármit a koltozes ellen 17 evesen?

2019. jan. 13. 10:46
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

#39 ez rendben is van, csakhogy egyetlen országban sem tehet egyetlen hatóság olyant, ami a rá hatályos törvényekkel ellentétes. Ha már Miami-t említed, a Gonzalez-ügy gondolom megvan... ott is simán elhúzták az időt bő 7 hónapig, pedig ott egy 5 éves kisgyerekről volt szó.

Szóval mindig vannak a jogrendszerekben lehetőségek ha időt kell húzni, meg kell találni őket. Ehhez kell az adott jogot ismerő jogász.

2019. jan. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Kollégium?
2019. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!