Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek, ha egy 13 éves...

Szerintetek, ha egy 13 éves gyerek csúnyát mond a nevelőapjának a férfinak joga van megütni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 24. 16:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
31%

És még csodálkoznak az egyedül maradt nők, hogy sok pasi miért kerüli őket, mint a büdös szart.


Inkább maradok a fiatal, független csajoknál, mint a lelakott, elvált, gyerekes nőknek becsicskulni!


Kösz, hogy felnyitottátok a szemem! Minden haveromnak átlinkelem ezt a kérdést!

2019. jan. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
35%

Na, már látom jönnek a "A külfüldi FÉRFI az igazi FÉRFI, aki művelt, türelmes, kedves, megértő, papucsállatka, szponzor." míg a magyar a "mocskosperverzerőszakosagresszívasszonyverőproliféregméregsenkikutya" válaszok.


Nincs külföldi férfim sem,egy se kell többet köszönöm,semmilyen nemzetségű.. A gyerekemet nyugalomban nevelem fel.

Amúgy ne h már papucs legyen egy férfi mert hűséges szertő megértő társ és nem veri a családját,alap kéne legyen ez,de otthon a nő aki nem köszöni meg nemi erőszakot is az urának 3 fogásos ebéddel térden csúszva az egy rhadék femina csak.. :(

36 vagyok de köszönöm megvagyok férfi nélkül a gyerekem nyugodt felnevelése fontosabb..

36N

2019. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
34%

52.-nek.


Őszintén sajnálom, hogy ekkorát csalód...tudod mit, nem sajnálom!

Nem, mert gondolom nem volt kötelező összeállnod senkivel, pláne nem egy barommal!

De egy nevelő apának/anyának se kelljen már eltűrni szó nélkül, hogy a párja kamasz kölyke a szájába sz@rik! Főleg, hogy az apja és az anyja nem volt képes megnevelni a kis tetüt!

2019. jan. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
62%

A lányom nem volt soha tetü szimplán zavartuk az apukáját h létezünk,miközben ő is akarta.. Aztán,még se akarta mikor rájött h nem vághatja a sarokba mert nem plüssmaci a baba,és igen a gyerekemet fogom ellátni etetni stb nem őt elégtem ki minden percben minden óhajában mivel a pici éhen hal őt az se izgatja csak neki legyen kaja szex aztán jött a pofon,és a gyerek is kapott mert sírni mert míg ő tévézett,igen csalódtam,elköszöntem tőle időben nem óhajtottam híradóba kerülni .. Köszönöm egyedül nevelem fel,és nem kell férfi soha többet.. Fiatal vagyok de a döntésem a gyerekem érdekét szolgálja és az enyémet is h nyugodt éltünk van.. :)

36N

2019. jan. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:
30%

Jaj,ezek a válaszok,szörnyűek.


De jó,hogy van 1-2 értelmes is,mint a 36N.


Azt meg végképp nem értem,hogy akik a testi fenyítés hívei,azok ennek ellenére is ezt hogy engedik meg egy idegennek?


A gyerek azt fogja érezni,hogy anyunak fontosabb a farok,és az sem érdekli,ha megüti őt.


Fiatal csajozós válaszolónak meg üzenem,nem kötelező gyerekessel összejönni,de akinek eljár a keze,azt a fiatal csajok is otthagyják majd.

Mert,aki egy gyereket megüt,abból kinézem,hogy a nőre is kezet emel majd...

2019. jan. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
41%
Amúgy meg a gyerek apjának sem engedném,hogy megüsse a gyereket.
2019. jan. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
55%
"A lányom nem volt soha tetü szimplán zavartuk az apukáját h létezünk,miközben ő is akarta." Én ezt elhiszem, de ez nem jelenti azt hogy minden gyerek szent, és félre kéne söpörni a nevelőapát mint a szemetet, mikor a gyereknek nagy pofája van. Szép kis kapcsolat az ahol a társ harmadrendű, de akkor is a gyereknek van igaza ha nincs...
2019. jan. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:
34%

57.-nek.


Mit nem értesz?


Mostoha/nevelő apa vagy anya, csak pótlék.

Szexre és számlákat fizetni van. A gyerekre akkor sem szólhat...sőt, rá sem nézhet, ha a kölyök felgyújtja a lakást, részegen!


Ha hozzáérsz, mész a sittre, te bántalmazó!!!


Ez van.

2019. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
34%

Babát megütötte mert sírt.. Milyen nagy pofa.. Gondolom kezet kellet volna csókolnom neki és megvárni míg gy nap halra veri őt is meg engem is. :( A férfiakat zavarja a saját gyerek is nem h másé....

36N

2019. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
53%

Az, aki egy síró csecsemőt megüt, ne legyen már egy kategória azzal, aki képen töröl egy nagyszájú kamaszt!


Igen, felnőttel sem úgy rendezzük le a problémánkat, hogy felpofozzuk. Nem ütjük-verjük egymást, hanem észérvekkel hatunk a másikra. De egy olyan gyerek - sosem volt verve - aki a szemedbe nézve, pofátlanul szájal, anyáz, bdmegezik, és teliberöhög, akkor is megérdemli a pofont, ha után le kell ülnöm, amit kapok érte.

Itt mindenki kizárólag végletekben tud gondolkodni. Engem évekig terrorizált az amúgy sosem veréssel nevelt bátyám. Talán ha anno idejében p.fánverték volna, nem lett volna belőle az a suttyó, akivé vált.

2019. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!