Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem érdekli anyukámat,...

Miért nem érdekli anyukámat, hogy nekem rossz egy aloholista és igénytelen emberrel együtt élnem, aki az élettársa?

Figyelt kérdés
Anyunak már 10 éve van egy élettársa és nagyon régóta rossz köztük a kapcsolat, mert egy igazán nemtörődöm, igénytelen, ráadásul alkoholista férfi. Minden hétvégén részeg, de van olyan, hogy hétköznap este is részegen jön haza. Ezerszer kidobta, volt olyan, hogy 2-3 hetet nem volt itt, hanem a saját lakásában aludt, de aztán átjött beszégetni anyuhoz és persze itt ragadt újra és újra és újra... Nem bánt minket részegen, de nagyon idegesítő és olyankor veszkedni, kiabáni is szoktak. Anyagilag nem igazán érti meg őt itt tartani... Akkor anyunak miért kell ez? Nem elfogultságból, de egy feltűnően csinos, szép és fiatal nő. Mégis ez a legrobbant ember kell neki... Miért csinálja ezt, mit tehetnék én? Most megint ilyen szünet volt köztük (bár most 1 hónapig bírták) és ma este újra jön megbeszélni a dolgokat, én pedig előre rettegek, hogy itt marad, már tegnap óta hányok, hogy erről tudomást szereztem... Annyira szépen és nyugodtan éltünk most ebben az 1 hónapban.
2019. febr. 9. 08:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
75%

Mintha én írtam volna. Olyan undorító lehet egy ilyen emberrel, sajnalom anyudat. Meg neha az enyemet is. De vegulis ok valasztottak, viseljek is el. Nem ertem mit lehet szeretni egy ilyen igenytelen alpari paliban. Inkabb halnek meg egyedul.

De nem tudsz mit tenni. Orulj neki hogy veled nem balhezik. Nemsokara el is koltozhetsz otthonrol, addig is kitartás! :)

2019. febr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még 2 év és mindenképpen költöznék az egyetem miatt, viszont ugye nagyon szeretem anyut is és tudom, hogy ennél többet érdemelne, nagyon rossz lesz így "itt hagyni".
2019. febr. 9. 09:55
 13/21 anonim ***** válasza:
25%
Menj el a Családsegítőbe, meg az Alkoholisták hozzátartózóinak tartott 12 lépéses önsegítő csoportba, meg addiktológushoz a szakrendelőbe. Valaki csak mond valami okosat... Remélem, találsz egy normális felnőttet, aki tud segíteni. Rokonaid nincsenek?
2019. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
23%

Fel hogy egyedül marad, sokaknak jóbb a rossz mint a semmi, vagy szexre tippelnek, ha már az anyagiakat kizartad?

De a gyerekemnek nem akarnék rosszat és meghallgatnám ot, amúgy igazad van. :)

Fol tehetek neked egy kérdést?

Ha neked volna olyan dolog ami pl, idősebb párkapcsolat, dohányzás, alkohol vagy akar megrosszabb, te hallgwtnal a másikra ha azt mondanak ez rossz és artasz magadnak v szereteidnek?

En férfi létemre egyedül vagyok és azért mert inkább nem hiányoznak a negatív dolgok. Pl megcsalas.

2019. febr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
71%
Tudom, rossz belegondolni hogy anyudnak milyen lehet. De ha vele van akkor ezek szerint nem zavarja. Fogd fel úgy hogy tudja mi a jó neki, és nem értjük milyen okból de ő ezt a férfit szereti. Ennyi, nem kell magadat emészteni miatta. (11-es voltam.)
2019. febr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
De, vannak. :) Nagy családunk van, van 1 nővérem (tavaly költözött el, egyetem okán) és apummal is nagyon jó a kapcsolatom, a nagyszüleimmel is, minden rokonommal jól kijövünk.
2019. febr. 9. 10:21
 17/21 anonim ***** válasza:
18%
Hát akkor valakihez költözz el, legalább akkor csövezz ott, amikor jön az alkesz bácsi.
2019. febr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem fogok elköltözni. Ebben a házban élek mióta megszülettem, kialakult kis életem van, saját környezetem, szobám, itt a helyem, amíg természetes módon a továbbtanulás miatt el nem kell költöznöm. Nekem tanulnom kell, ezt pedig nyugalomban abban a környezetemben tudom megtenni, ahol lennem kell, nem a nagynénémnek a nappalijában például (ők élnek velünk egy városban).
2019. febr. 9. 10:42
 19/21 anonim ***** válasza:
22%
Nőknek bárki jo sajnos..
2019. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
24%
18: Hát ha így vélekedsz, akkor nem olyan súlyos a helyzet, mint amilyennek eddig lefestetted.
2019. febr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!