Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem érdekli anyukámat,...

Miért nem érdekli anyukámat, hogy nekem rossz egy aloholista és igénytelen emberrel együtt élnem, aki az élettársa?

Figyelt kérdés
Anyunak már 10 éve van egy élettársa és nagyon régóta rossz köztük a kapcsolat, mert egy igazán nemtörődöm, igénytelen, ráadásul alkoholista férfi. Minden hétvégén részeg, de van olyan, hogy hétköznap este is részegen jön haza. Ezerszer kidobta, volt olyan, hogy 2-3 hetet nem volt itt, hanem a saját lakásában aludt, de aztán átjött beszégetni anyuhoz és persze itt ragadt újra és újra és újra... Nem bánt minket részegen, de nagyon idegesítő és olyankor veszkedni, kiabáni is szoktak. Anyagilag nem igazán érti meg őt itt tartani... Akkor anyunak miért kell ez? Nem elfogultságból, de egy feltűnően csinos, szép és fiatal nő. Mégis ez a legrobbant ember kell neki... Miért csinálja ezt, mit tehetnék én? Most megint ilyen szünet volt köztük (bár most 1 hónapig bírták) és ma este újra jön megbeszélni a dolgokat, én pedig előre rettegek, hogy itt marad, már tegnap óta hányok, hogy erről tudomást szereztem... Annyira szépen és nyugodtan éltünk most ebben az 1 hónapban.
2019. febr. 9. 08:29
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Szerintem elég súlyos egy alkoholista ember, aki részegen vagy veszekszik vag szerteszét hagy maga után minden a konyhában, de kinek mi... Én ennél nagyobb igényességre vágyom, akkor is ha itthon élek és nem az a megoldás, hogy én költözöm. Ez az én házam is részben, az én apám húzta fel, az övé viszont egyáltalán.
2019. febr. 10. 11:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!