Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukámnak nem tetszik hogy...

Anyukámnak nem tetszik hogy nem az ő nevét adom a lányomnak ez normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok 5 hónapos terhes vagyok kislányunk lesz, boldog párkapcsolatban élek de viszont most anyukámal nem bírok gyöngyinek hívják és nem tetszik neki hogy nem ezt a nevet adom neki nekem egyáltalán nem tetszik ez a név és ő erre este ki borult ti voltatok már ilyen helyzetben? Meg oldódót minden? Köszönöm a válaszokat
2019. febr. 11. 14:20
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
96%

A legegyszerübb, hogy nem mondod elöre senkinek, hogy mi lesz a gyerek neve, csak amikor megszületett, akkor derül ki, változtatni meg úgysem tudnak rajta.

Így van a legkevesebb stressz, mert elötte nincs veszekedés.

2019. febr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
95%
Nem normális, de előfordul hasonló helyzet. A névadás a szülők joga. Hogy idővel meg tud-e ezzel békélni anyukád, vagy sem, nem tudom.
2019. febr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ment a zöld a pacsi nem igazán tud meg békülni láttam rajta hogy rossz neki és nektek tetszik ez a név hogy Gyöngyi ?
2019. febr. 11. 14:27
 4/40 anonim ***** válasza:
95%
Olyan nevet válasszatok, ami nektek tetszik. Anyukádnak persze joga van hozzá, hogy ne tessen neki, de nem baj. Majd megnyugszik. Ha esetleg mégse, akkor se lenne jó stratégia engedni neki, mert előbb-utóbb újabb és újabb dolgokat fog kitalálni, hogy mit csináljatok másképp.
2019. febr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
85%
Nekem amúgy tetszik, de az mindegy, a ti gyereketek lesz :-)
2019. febr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
94%

Az normális, hogy neki ez nemtetszik, meg az is normális, hogy TI olyan nevet akartok adni a gyereketeknek, ami nektek tetszik.

Én is azt gondolom, az első hasonló megjegyzésnél hírzárlatot rendelnék el, és csak akkor tudná meg mindenki a nevet, mikor már megszületett a baba.

A döntésemet úgysem befolyásolná, a véleményét meg senkinek nem kérném, kéretlenül meg főleg nem lenne rá szükségem.

2019. febr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
94%
Nekem sem tetszik. Nálunk nincs ebből hiszti mert nekem ugyan az a nevem mint anyumnak és már rég tudja hogy nem szeretem. Nem is ragaszkodott hozzá hogy tovább menjen a családban. Ne hagyd amúgy magad. A ti gyereketek a ti döntésetek. Majd megbékél ha akar. Legkésőbb akkor mikor a karjában tartja a picit. Sztem akkor már nem fogja érdekelni
2019. febr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek igazatok van ehhez tartom magam én is, remélem minden rendben lesz későbbiekben
2019. febr. 11. 14:36
 9/40 anonim ***** válasza:
75%

Ez abszolút a ti döntésetek, ő hadd puffogjon magában, ne foglalkozz vele.

Nem tetszik.

2019. febr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
92%
Egy ismerősnél hasonló volt a helyzet, neki iker fiai születtek és második keresztnévnek megkapták a két nagypapa nevét, így teljes volt a családi béke és úgyis az első keresztnevüket használják, amit a szülők választottak.
2019. febr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!