Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos volt apám kiakadása a...

Jogos volt apám kiakadása a fülbelövésem miatt? 20/F

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy gondoltam kipróbálom és kilövettem a füleimet. De már kivettem a fülbevalókat, mert nem bírtam.. Jó ez most mindegy is.


Apám ideges lett meg az élettársa is, hogy miért tettem ezt. Azt mondták hogy a lányok nem fognak észrevenni mert melegnek néznek. És mondták még hogy a fiúknak fogok tetszeni és hogy a buzík lövetik ki a fülüket..


Amúgy a pénz sajátom volt de már mindegyaz ugrott. Amúgy jelengeg nem dolgozom és otthon vagyok. A pénz meg most jól jönne kajára.



2019. febr. 21. 16:08
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
41%
Itt nem a fülbelövéssel van baj, az oké lenne. De munkanélküliként felesleges dologra költeni, holott felnőtt ember vagy, az gáz.
2019. febr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
92%
Én nem gondolom, hogy egy-egy extrább ruhadarab, fülbevaló, tetkó hülyeség, vagy felesleges dolog lenne... ezek a beszédnél ősibb, tehát ösztön-szinten ható nonverbális kommunikáció eszközei... mivel az első benyomást határozzák meg, a segítségükkel sok-sok felesleges kör spórolható meg akár munka, akár társaság vagy épp párkapcsolat témájában.
2019. febr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
29%
De. Ha kaját nem tud venni, akkor a fülbelövés felesleges, sőt luxuskiadás. Persze úgy könnyű hogy más etet.
2019. febr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
81%

#24, lehet, hogy nem ugyanazt a kérdést nézzük?


"Apám ideges lett meg az élettársa is, hogy miért tettem ezt. Azt mondták hogy a lányok nem fognak észrevenni mert melegnek néznek. És mondták még hogy a fiúknak fogok tetszeni és hogy a buzík lövetik ki a fülüket..

Amúgy a pénz sajátom volt de már mindegyaz ugrott."

1, a kedves szülőnek a világon semmi beleszólása abba, hogy a Kérdező a saját pénzét mire költi... és ez már a 14-18 éves korosztályban is így lenne

2, ráadásul nettó hülyeségeket beszél, egy férfi egy fülbevalóval baromira nem a szexuális preferenciáit fejezi ki

2019. febr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
10%
"Amúgy jelengeg nem dolgozom és otthon vagyok. A pénz meg most jól jönne kajára." NYILVÁN nem ugyanazt látjuk lényegnek.
2019. febr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
90%

Nézd, ha a szülő erre hivatkozott volna, annak legalább lenne valami értelme... amire hivatkozott, annak viszont SEMMI.

(én meg azt nem értem, hogy hogy képes valaki ilyenért pénz kiadni... amikor kell hozzá 2 db steril G1 tű - cirka 10 Ft - meg egy kis üveg alkohol (70%) a patikából, cirka 350 Ft - de ez meg az én egyéni szocproblémám, nyilván más korban, másként szocializálódtam)

2019. febr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
90%

A szülők értelmi szintjéről mindent elmond,hogy nem az volt a legnagyobb baj,hogy a kajapénzt verte el a gyerek,hanem,hogy fülbevalóra:D


Jaj,te jó ég:)


Nem tudom hol hallották ezt,hogy a melegek lövetik a fülüket.

2019. febr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeséget csináltál, de nem vagy már gyerek és arányaiban ez belefér.

Véleményük lehet, de kiakadni túlzás, főleg, hogy ez a meleg/nem meleg dolog csak az ő fejükben létezik így, ami elég szánnivaló.

Összességében nem jogos.

2019. febr. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
88%
29 éves nő vagyok; mégis, ha csináltatnék tetkót vagy piercinget (amit nem fogok, mert nekem nem tetszenek), az egész család kiakadna - mert nekik én mindig is a pici kislány maradok. Ezt így elmondták és megértem őket.
2019. febr. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Max azért csesztelek volna le, hogy baromságokra szórod el a pénzt.
2019. febr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!