Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos volt apám kiakadása a...

Jogos volt apám kiakadása a fülbelövésem miatt? 20/F

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy gondoltam kipróbálom és kilövettem a füleimet. De már kivettem a fülbevalókat, mert nem bírtam.. Jó ez most mindegy is.


Apám ideges lett meg az élettársa is, hogy miért tettem ezt. Azt mondták hogy a lányok nem fognak észrevenni mert melegnek néznek. És mondták még hogy a fiúknak fogok tetszeni és hogy a buzík lövetik ki a fülüket..


Amúgy a pénz sajátom volt de már mindegyaz ugrott. Amúgy jelengeg nem dolgozom és otthon vagyok. A pénz meg most jól jönne kajára.



2019. febr. 21. 16:08
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem nem volt jogos, azt csinálsz a testeddel amit akarsz. Viszont ha ennyire alacsony a bevételetek, akkor gondolom már neked is kell beleadni valamennyit a közösbe. Emiatt jogosan lett volna ideges, maga a fülbelövés miatt nem. Amúgy apád csak általánosított mikor azt a meleges dolgot mondta. Ez olyan mint a cigányokkal szembeni rasszizmus, nem helyes dolog, de statisztikailag igen is van alapja; ha megkérdezünk 1000 fülbevalót viselő férfit a nemi identitásáról (és feltesszük hogy mind válaszol, igazan), több lesz közöttük a meleg mint a hetero.
2019. febr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
29%
Nem dolgozol, nem tanulsz, kajára kéne a pénz. Hát így jogos volt, hogy ilyesmire költesz.
2019. febr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
8%
Jogos volt, mivel ők tartanak el és addig azt csinálod, amit ők mondanak. Majd a saját házadban a saját életed élheted addig meg kusti van.
2019. febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
94%

Ma már nem igaz, hogy jellemzően a meleg férfiak hordanának fülbevalót (a férfiak között). Másrészt semmi köze hozzá a szüleidnek.


Abból a szempontból persze hülyeség volt, hogy elverted a pénzt, most meg kellene, de ez más téma, más fölösleges dologra is elverhetted volna, és ha jól értem, a szüleid nem ezen voltak kiakadva.


(Amúgy én nő vagyok, és nemhogy fülbevalóm nincs, de lyuk sincs a fülemen. Azért még nem vagyok leszbikus.)

2019. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
81%
20 éves vagy megbantad túl kene lépni
2019. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is tetszenek a fülbevalós fiúk!

Igaz, én is az vagyok!

2019. febr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Estádio de Felchút ***** válasza:
23%

Tehát 20 éves otthonmereszted a sejhajodat, cserében a kajapénzből löveted át a füledet.

Van baj.

2019. febr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
82%
"Jogos volt, mivel ők tartanak el és addig azt csinálod, amit ők mondanak. Majd a saját házadban a saját életed élheted addig meg kusti van." - szerintem meg az "amíg az éééén kenyerem eszed..." - et röfögőknek van kusti... a szülő vállal gyereket, és nem a gyerek szülőt...
2019. febr. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, abszolút nem volt jogos... én spec anno az akkori barátnőmtől kaptam fülbevalót, és magamnak fúrtam ki a füleim kerek 0 Ft-ért... ennyit a " a lányok nem fognak észrevenni mert melegnek néznek. És mondták még hogy a fiúknak fogok tetszeni és hogy a buzík lövetik ki a fülüket.." baromságról.

Amikor a mostani párommal összejöttem, akkor is bőven hordtam még... olyan kb 40 évesen vettem ki ...

2019. febr. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
49%

ma 00:30

Itt már rég nem gyerekről van szó, hanem a 20 éves lúzerről, aki a kajpénzből hülyeségre költött, holott egy fillért nem tud beleadni, nem dolgozik , és nyilván nem is tanul. Van. A szülei terhére. Gondolom, apádnak semmi gondja nem lett volna, ha lenne munkád, jövőképed, jövedelmed, amiből fedezed a magad kiadásait. Elég nay sz...ban lehet, a család, ha egy iylen piti összeg ilyen érzelmi kavalkádokat vált ki, ezért lehetett volna több eszed...

2019. febr. 22. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!