Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez mérgező anya fia viszonynak...

Ez mérgező anya fia viszonynak számít?

Figyelt kérdés
26/F vagyok. Gyerekkoromban elkényeztettek, még mindig otthon élek. Három éve van egy informatikus diplomám, de csak alkalmi távmunkáim voltak, vagy munkanélküli voltam. Most ugyan van egy bejelentett irodai fejlesztői állásom egy sufni cégben, ahol utálok dolgozni, bár a munkamorálom egész életemben nulla volt. Szívem szerint otthagynám a helyet, de anya közölte, hogy akkor kitesz itthonról. Egyrészről jól megvagyok itthon a semmittevésben, illetve a munkahelyen is malmozok az idő nagy részében. Annak ellenére, hogy kb. se állást nem tudnék máshol találni, se magamról nem tudnék gondoskodni, sokszor úgy érzem, hogy nem jó a helyzet így. (Édesapám fél éve meghalt)

2019. febr. 24. 22:21
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
91%

Most mi a kérdés?

Hogy nem akar az anyád eltartani diplomás felnőttként?

Mert egy tesze-tosza alak vagy 26 évesen?

Informatikus talál jól fizető munkát, ha akar.

2019. febr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
94%
Hm. Ja nem hm. Ez nem mérgező.. vagy ki mérgez kit? Felnőttél, tanultál, dolgoznod kell. Nem jó az olyan munkahely, ahol nincs értelmes dolga a embernek. Kellene találni valamit, ami lelkesít.
2019. febr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
92%
60% ennek semmi köze a női neveléshez, élettársamat egyedül nevemre az édesanyja, korán önálló lett és normális férfi. Nálunk apám tipikusan himsovin macsó mód nevemre öcsémet, mai napig, lassan 30 evesen totál életképtelen. ☹
2019. febr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
Nevelte
2019. febr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
95%

Hm.. 7-es leírta helyettem, amit írni akartam. Annyit még hozzátennék, ha vannak kisebb testvéreid, mint ahogy írtad is, akkor inkább te mérgezed anyát, nem te őt.

Ne ringasd magad abban a tudatban, hogy azért vagy ilyen, mert elkényeztettek. Egyszerűen lusta vagy változtatni az életeden. Egy kis motivációt gyűjthetnél magadnak és minden rendben lenne.

2019. febr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom felsz egyedul megallni a labadon az elkenyesztetes miatt. Nem csak te vagy ezzel igy, sok kortarsad. Jobb ha pszichologushoz mesz fog tudni segiteni.
2019. febr. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
90%
Puding vagy. Nem jó a munka? Informatikus vagy? Biztosan nincs 100 jobb ajánlat a környékeden. Ha tényleg nincs akkor meg tagyél félre pénzt menj el másik helyre és fizesd az albid. Ember már nem vagy gyerek.
2019. febr. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
35%

76%, nekem egy nő ismerősöm csinált egy totál életképtelen kölköt a fiából, mert olyan balfsz módon nevelte, hogy a nők az erősek, a jók, a szuperek. 21 éves, és gyűlöli a nőket, sosem fog tudni normális párkapcsolatot kialakítani, mert pncit csináltak belőle, belül meg tombolnak a hormonok. Amúgy gondolom te meg a nősovén, femináci gyakorlatot nyomatod...

Maradjunk annyiban, az az egészséges, ha egy igazi nő, meg egy igazi férfi nevel egy gyereket.

2019. febr. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
42%
Persze, persze utolsó. Ha a férfi egy p*csvakaró lusta disznó, az nem a férfi hibája hanem a nőé, mint minden.. Kényelmes mindig másra kenni a saját felelősségedet?
2019. febr. 25. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
90%
Igen, mérgező viszonynak számít, az anyád felé, bért egy lusta, élősködő gyerek vagy, aki már rég megérdemelte volna, hogy repüljön otthonról. Bár szerintem kamu a kérdés.
2019. febr. 25. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!