Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez mérgező anya fia viszonynak...

Ez mérgező anya fia viszonynak számít?

Figyelt kérdés
26/F vagyok. Gyerekkoromban elkényeztettek, még mindig otthon élek. Három éve van egy informatikus diplomám, de csak alkalmi távmunkáim voltak, vagy munkanélküli voltam. Most ugyan van egy bejelentett irodai fejlesztői állásom egy sufni cégben, ahol utálok dolgozni, bár a munkamorálom egész életemben nulla volt. Szívem szerint otthagynám a helyet, de anya közölte, hogy akkor kitesz itthonról. Egyrészről jól megvagyok itthon a semmittevésben, illetve a munkahelyen is malmozok az idő nagy részében. Annak ellenére, hogy kb. se állást nem tudnék máshol találni, se magamról nem tudnék gondoskodni, sokszor úgy érzem, hogy nem jó a helyzet így. (Édesapám fél éve meghalt)

2019. febr. 24. 22:21
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

#37 Már nem azért, de 17 évesen nekem sem fizették a jogsit. Azért mert nem volt rá pénz, s mikor megemlítettem akkor mondták hogy minek. Szóval fogtam a pénzem, beballagtam egy autósiskolába és befizettem. Még mindig 17 vagyok, márciusban megyek C kresz vizsgára saját pénzből. Mindent lehet, csak akarni kell....

Egyébként én ennyi idősen is kellemetlenül érezném magam, ha egész nap otthon pihikéznék.

2021. febr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%

Itt nincs mérgezés.

Te inkább a mamahotel dologban vagy,sokan mások is. De itt a kèrdéshez kèpesti jövőben jobb a lakáspiaci helyzet...legalábbis albi téren.

2021. febr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!