Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha nem teszek apaságit, akkor...

Ha nem teszek apaságit, akkor is kell gyerektartást fizetnem?

Figyelt kérdés
2019. febr. 26. 18:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/198 anonim ***** válasza:
47%

Figyelj, apa leszel, ha akarod ha nem. Nem is értem miért kell ebből ekkora problémát csinálni. Szépen megbeszéltek mindent az exbarátnőddel, elváltok békességben. Minimálisan törődsz vele a terhesség alatt, ha megszületett a gyerek megcsináljátok az apaságit, ha a tied a gyerek, utalod a pénzt. Ha nem a tied, akkor viszontlátás....Ha viszont a tied, néha meglátogatod a gyereket, viszel neki pár apróságot, oszt cső. Értem én h utálod a gyerekeket, de ha becsúszott, vállald a tetteid következményét pajti. Nem kell ezt olyan komolyan venni.


30/F

2019. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/198 anonim ***** válasza:
38%
nem akarsz gyerket, gumit húzol a kis kukacodra. Apu mne, tanította meg? Így jártál.
2019. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/198 anonim ***** válasza:
44%
2019. febr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/198 anonim ***** válasza:
37%

És ennek a két ostoba emberi lénynek a meggondolatlan cselekedeteit fogja megszenvedi a születendő gyerek.

Amúgy kérdező, töprengj el jobban ezen a helyzeten. Nem tudom, hogy apa mellett nőttél fél vagy nem. De ha igen, és jó kapcsolatot ápoltál vele, akkor ugye jó volt, hogy ott volt neked? Apa nélkül fölnőni nem egyszerű. Szóval próbáld meg az egódat és a sérelmeidet háttérbe szorítani és próbálj meg apa lenni. Ez nem azt jelenti, hogy a barátnőddel együtt kell maradjál, hanem becsüld meg azt, amid van. Nézd valakinek rákja van vagy bütyke, neked pedig lesz egy gyereked. Szerintem élj azzal a lehetőséggel, hogy egy újabb emberrel alakíthatsz ki komoly érzelmekkel bíró kapcsolatot.

2019. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/198 anonim ***** válasza:
67%

Nőként mondom, hogy ez nagyon szemét dolog volt tőle. Én is hormonnal vedekezek, eszembe sem jutna becsapni a partnerem. Mi értelme? Ki akar szándékosan egyedülálló anya lenni?

Szerintem kénytelen leszel fizetni, ha a tied a gyerek. Sajnálom, hogy így jártál, óriási kib.szàs. Ez életed végéig kiserteni fog. Szerintem kénytelen vagy elfogadni, hogy gyereked lesz. Remélhetőleg megkedveled majd és nem kell teljesen apa nélkül felnőnie. Én sem szeretem a gyerekeket, de azért nem érdemli meg, hogy apa nélkül nőjön fel ráadásul ekkora idióta anyával.

A gyerektartas amúgy nem olyan sok, ha àtkéreted magad minimálbérre, akkor meg főleg.

2019. febr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/198 A kérdező kommentje:
Már most utálom pedig még meg sem született. Szerintem jobb neki apa nélkül felnőnie mint olyan apával aki utálja...
2019. febr. 26. 20:03
 47/198 Boszorkány_ ***** válasza:
64%

Szegény gyerek. Sajnálom hogy ilyen idióta szülei lesznek.

Ha annyira para vagy, miért nem húztál gumit? Ha szedi a tablettát, az sem véd 100%.

Gyereked nem tehet róla, hogy megcsináltátok.

Adja a jó isten hogy ez csak egy hatalmas kamu...

2019. febr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/198 anonim ***** válasza:
60%

Már most utálom pedig még meg sem született. Szerintem jobb neki apa nélkül felnőnie mint olyan apával aki utálja...

Na ezt kéne megértetni a babagyu nőkkel h a gyerekkel baxnak jol ki.. Hogy ennek tudatába verjék át aput nem ér annyit az a 20 ezer, inkább olyannak kell szülni aki apa akar lenni bár az a nullához közelit a pasiknál..


40N

2019. febr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/198 anonim ***** válasza:
32%

Ha rajtam múlna biztos hogy születne olyan törvény,ami ilyen esetben az apának ad igazat. Pl már az első alkalommal mikor igazolódik a terhesség,a kiskönyvbe beiratnám az apával hogy vállalt gyerek lesz-e vagy sem. Aztán ha az anya ezekután megszüli,akkor a saját felelőssége lesz.

Próbálj vele beszélni,hogy vetesse el,és inkább szüljön olyannak aki szeretni fogja a gyereket. Nem lehet ennyire önző.

2019. febr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/198 anonim ***** válasza:
72%

Most te szandekosan akarod elhitetni velunk hogy biztos felred...ott a bnőd?

5 eve vagytok együtt, ha te soha nem akarsz gyereket akkor az az első szex elott hogy fogod es elkotteted magad. Ilyen egyszeru, gumit se kell huzni.


Sztem egyszer kimondtatok hogy nem akarsz gyereket, aztan ennyi.

Ha egy nő egyszer gyereket akar, akkor csinalhatsz barmit.

En is szultem volna egyedul apa nelkul, csak eppen eszembe se jutott volna perelni meg szolni az apának.

2019. febr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!