Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Új társasházas lakóparkban...

Új társasházas lakóparkban élő otthon lévő anyukák, ti mivel töltitek gyermeketekkel/családdal az időt nap mint nap?

Figyelt kérdés

Fúrás/faragást hallani, új szomszédok költöznek be heti szinten, gyönyörű szép társasházak, ám nulla saját kert, egész nap lakásban, egyetlen játszótér a közelben.


---Ti mivel dobjátok fel a mindennapjaitokat?---


Már az összes filmet megnéztem, a lakás ragyog, stb.

-Csak hasonló cipőben járók válaszát várom kizárólag.

-Nem kérdéseket, hanem válaszokat várok.

-Kizárólag a kérdésemre várok választ, életmód tipp adók kíméljenek.


2019. márc. 6. 10:17
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
86%

Oké, hogy messze nem akarsz elmenni. De azért a 30 km és a játszótéren kívül csak vannak még lehetőségek?

Mi sokat sétálunk. Nem csak játszóra, azt nem szeretem, ahogy ott összegyűlnek az anyukák pletykálni és mindenki százszor elmeséli, hogy hogyan szült :) Mi megyeszékhelyen lakunk, nem a Belvárosban, társasházas részen. A közelben is van néhány lehetőség, de a Belvárosba sem nehéz eljutni, ott mindig van valami érdekes.

De otthon is feltaláljuk magunkat. Ha nincs semmi házimunka, intézni való, akkor élvezem, hogy van rendesen idő játszani a gyerekkel.

És persze vannak barátok, ismerősök, családtagok, akikkel ugyanúgy találkozom, mint gyerek előtt is. Szóval ez is feldobja a napot, hogy nem csak otthon ülünk, vagy nem egyedül, mert jön hozzánk valaki, vagy mi megyünk máshoz.

2019. márc. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Háhh, nem olyan kicsi, ovis :-)


Főztem én is, be lettek fotóztatva, le volt egyeztetve a kiadó, aztán beleuntam.

Csak addig teszek valamit, amíg érdekes számomra. Afolyamat érdekes, a cél már nem. Nem szeretek elismeréseket sem gyűjteni, mert igyekszemmagamat távol tartani minden féle ismeretlen emberektől. Pletyka nem hiányzik, sokan mást meg úgy se tudnak.

Totál a blog meg a bébibogyó kézségfejlesztése most ami érdekes nekem. Mindig tanul valami újat, hihetetlen, én emlékszem, nem ilyen voltam.

De emellett tényleg rengeteg szabadidőm van.

Úgy volt, hogy lemegyünk a Velencei Karneválra. Nincs is messze, nem is drága. Megnéztük videón, elment a kedvünk.

Majd most zöldelleni fog minden, akkor újra bejárjuk az arborétumokat családostól, az nagy kedvenc.

2019. márc. 6. 12:08
 13/37 A kérdező kommentje:

Irigylem azokat, akiknek van legjobb barátnőjük. Az enyém 7000 km-re költözött. 2 naponta beszélünk kb Viberen, órákat. Évekik Viberen is össze voltunk nőve. Először volt egy fájó üresség utána. Most csak egy sima űr maradt ott.

Olyan dolgokat tettünk, amelyeket egyedül nem tennék, mert ha benne lennék sem érdekelne.

Nem ülnék egyedül vonatra, hogy 70 km-t utazva vegyek egy övet és napszemcsit. Vele ezek tök jó bulik voltak anno... Amúgy nem lenne olysn ha visszajönne, mert ő totál megkomyodott, mióta a férje csalja össze vissza évek óta. Mintha másik, egy komolyabb, életuntabb lenne. Mint akit kicseréltek.

Én meg szültem, őt a gyerekek nem érdeklik. Nem egyszerű az élet :-)

2019. márc. 6. 12:13
 14/37 anonim ***** válasza:
50%
Nincs egyetlen barátod sem? Családban sincs neki, akivel jóban van? Hasonló korú unokatesók?
2019. márc. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
46%
Én unalmamban színes üvegcserepekkel szoktam vakargatni. Egész jól leköt.
2019. márc. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Netes barátok vannak a világ minden területén, várandósággal lekoptak a régi barátaink. Azok inkább csak haverok.

Gondolom, sokan vannak így :-)

Én ilyen egygazdás típus vagyok, szóval nekem egyetlen barátnőm volt életemben. Aki nem csak haver, vagy ismerős.

Szomszédunk a családja mellett az ikertestvérével is együtt él, de irigylem :-)

Szüleim már nem élnek, férjeméi se. Anyukája távozott utoljára, 6 éve...

Egyszer mióta szültem jött hozzánk bnőm, amikor hazajöttek egy hónapra.

Éreztem, hogy totál megváltozott. Élőbe fél óra után nem volt mit mondanunk, férjem vette át a stafétát.

Most megint filmezek, de bennem an, h hosszabb időre pereputtyostól külföldön kéne lennünk, 1 hónap mondjuk, hogy más kultúrák a is bele kóstoljunk.

Mondták nekem, h hülyeség, de olyan emberek, akiknek totál más az életük.

Attól a bébi ohyó és a blog is fejlődne pluszba :-D

Egy éve van az agyamba. Lusta voltameddig megmozdulni érte.

2019. márc. 6. 12:26
 17/37 A kérdező kommentje:
Multkor én meg mozaikoztam unalmamba, az eredmény durván randa lett :-D
2019. márc. 6. 12:27
 18/37 anonim ***** válasza:
84%
Ez vagy kamu, vagy valami nagyon nincs rendben, mert ilyen kiégett, agyatlan emberrel nem találkoztam. Nem véletlenül nincsenek barátai, akik néha rányitnák az ajtót. Annyira tele vagy, menjél és adakozzál, akkor valami hasznosat is csinálsz!
2019. márc. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
85%
Félsz a férjed nélkül vagy mi a fene? AMúgy ha pesti vagy, ezer helyre tudsz menni gyerekkel, főleg most hogy végre jó idő van
2019. márc. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
90%
Ha annyira unatkozol, menjél vissza dolgozni, gyerek is legalább közösségbe van, nem egész nap bezárva veled a lakásba, mert félsz kimenni az utcára.
2019. márc. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!