Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Új társasházas lakóparkban...

Új társasházas lakóparkban élő otthon lévő anyukák, ti mivel töltitek gyermeketekkel/családdal az időt nap mint nap?

Figyelt kérdés

Fúrás/faragást hallani, új szomszédok költöznek be heti szinten, gyönyörű szép társasházak, ám nulla saját kert, egész nap lakásban, egyetlen játszótér a közelben.


---Ti mivel dobjátok fel a mindennapjaitokat?---


Már az összes filmet megnéztem, a lakás ragyog, stb.

-Csak hasonló cipőben járók válaszát várom kizárólag.

-Nem kérdéseket, hanem válaszokat várok.

-Kizárólag a kérdésemre várok választ, életmód tipp adók kíméljenek.


2019. márc. 6. 10:17
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
80%
Tudod a jólét nem jár együtt sem a jómodorral, sem az intelligenciával. Olyan alpári a stílusod, mint kb. a Mónika show szereplőinek, rendkívül visszataszító. Lehetsz gazdag, ha belül üres vagy és rohadtul nem szeret, nem kedvel senki. Mégis hány embernek fogsz hiányozni, ha már nem leszel? Mi hasznod van egyáltalán?
2019. márc. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
47%

Veresi vagy?

Kb. ott ilyen uncsi az élet autó nélkül. Vacak közlekedés, kihalt játszótér és gyalog minden messze.

Én megértelek. Nekem az autó jelentette a megváltást.

2019. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
79%

De mire vágysz? Máshol se lenne barátod, akivel el tudsz járni.

Tedd le a jogsit, pénzed van, vegyél kocsit és menjetek.

2019. márc. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Nekem nem lehet egészségügyi dolog miatt. Rettegek is az elmebeteg sofőröktől. Meg férjem nélkül nem érzem biztonságba magam idegen helyeken.

Itthoni progi kellene nekem.

2019. márc. 6. 14:28
 25/37 anonim ***** válasza:
2019. márc. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Itt nagyon jó tippek vannak, NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM! Egyik jobb, mint a másik!!!
2019. márc. 6. 15:04
 27/37 anonim ***** válasza:
52%

Gyereknek sem jó, hogy nem éri semmi inger.

Oviba mikor megy?

Amúgy meg járj pszichológushoz, mert nem normális az állapotod.

2019. márc. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
37%
Nem élheted le 4 fal között az interneten lógva az életed. Illetve igen, de azért figyelmbe kéne vanni, hogy ott a gyerek is, akit semmilyen inger nem ér az óvodán kívül.
2019. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
87%
Én voltam így, ugyanilyen lakóparkban laktunk 8 évig. Soha többet, azon kívül, hogy 4 fal között vagy még minden át is hallatszik a szomszédoktól és fordítva. Amikor szegény gyerekem ugrált már vita volt belőle, hogy dobog. Totális szenvedés még a felnőtteknek is nemhogy a gyerekeknek. Állandóan járkálnak a szomszédok, a rosszabbak üvöltöznek, sokszor nem tudtunk aludni csak füldugóval. Hála Istennek már sikerült kertes házba költözni, aminek nem feltétlenül a kert maga a lényege hanem az, hogy nem vagy a szomszédok szájában és simán ki tudsz feküdni napozni vagy bármi. Sőt nyúzottan, pizsamában is kiléphetsz a házadból, nem kell puc pacba vágnod magad csak azért mert pl. ki kell vinni a szemetet. Továbbá a gyerek bármikor kimehet, nem kell órákig kint őrizgetned és közben jópofizni még kb. 6 szomszéddal akik mindenfélék.
2019. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

Hangszigetelt falak és nyílászárók az egész lakóparkban ;-)

De igazad van.

Bár én csövi üzemmódba leviszem a szemetet, és köszönök ha köszönnek.

Nagy terasz napozni jó, de igazad van, nagyobb kinti részt is el bírnék képzelni.

Kint azért tényleg lehet ténykedni ezt-azt, meg ér a természet, feltölt, ez teljesen igaz :-)

2019. márc. 6. 20:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!