Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Új társasházas lakóparkban...

Új társasházas lakóparkban élő otthon lévő anyukák, ti mivel töltitek gyermeketekkel/családdal az időt nap mint nap?

Figyelt kérdés

Fúrás/faragást hallani, új szomszédok költöznek be heti szinten, gyönyörű szép társasházak, ám nulla saját kert, egész nap lakásban, egyetlen játszótér a közelben.


---Ti mivel dobjátok fel a mindennapjaitokat?---


Már az összes filmet megnéztem, a lakás ragyog, stb.

-Csak hasonló cipőben járók válaszát várom kizárólag.

-Nem kérdéseket, hanem válaszokat várok.

-Kizárólag a kérdésemre várok választ, életmód tipp adók kíméljenek.


2019. márc. 6. 10:17
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
81%
Hát van ám egetverő problémád...boxsi, ha nem tudlak sajnálni.
2019. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
76%
A tipikus példa arra, hogy a pénz nem boldogít. Sem barátaid, sem boldogság, sem elégedettség. Csak úgy vagy, de nem élvezed az életet. Pénz nélkül is boldogabb vagyok mint te.
2019. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen kiégtem már csak attól, hogy elolvastam a kérdésedet. Remélem velem és a barátaimmal soha nem történik meg ez, amit leírtál.


De amúgy nem értem, ezt a sok mindent minek írtad le, mikor senki nem kérdezte?

2019. márc. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó, szerintem azért írta le, mert annyira magányos szerencsétlen, nincs egy barátja sem, meg senki akinek beszéljen, hogy itt ömlik a szó belőle. Egyébként nem csodálom, hogy nincsenek barátai, szörnyű stílusa van.
2019. márc. 7. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
90%

inkább tanulj valami ujat,menj vissza dolgozni,mert te neked az a bajod unatkozol,férjed,dolgozik,gyerek oviban.

ere ez gyógyszer,azekben lako parkokban,is bár jol kereső,de dolgozo szülök,vagy párok laknak.

2019. márc. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Én ezt totál nem értem.

Nem vagyok egy lajhár.Minden érdekel.De én mikor otthon voltam gyerekekkel, semmire sem volt elég időm.

Unatkozni 1 percet se tudtam.Kora reggeltől ment az otthoni műszak, főzés, sütés, takarítás,stb.házi munkák.Gyerekeket vinni iskolába, óvodába, programokra, szakkörökre,vásárlás, kertgondozás, szüleimhez-testvéreimhez menés,keveset aludtam, annyi mindent csináltam egész nap.Egyáltalán hogy lehet gyerek mellett unatkozni???Ez vicc.

Szerintem a legtöbb gyerekes szülő ezt mondaná.

Apropó, vicc:Gyerekes anyákat megkérdeztek, akik otthon vannak gyerekkel, hogy nem unatkoznak? 7 anya csak nézett, nem értette a kérdést.2 anya elaludt közben.1 anya még most sem bírja abbahagyni a nevetést.

Szóval tényleg vagy nagyon nem tudod már jó dolgodban, mit csinálj, vagy csak irritálni akarsz itt mindenkit.

Nemcsak játszótér van.Rengeteg dolgot lehet gyerekkel csinálni.Az internet rengeteg ötletet ad.

De ha mégsem, akkor járj el valami jótékonysági szervezetbe segíteni.Vagy menhelyre.

2019. márc. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Nem jár arra postás, gáz-villanyóra leolvasó? Vagy egy duguláselhárító? Azt hívni is tudod. Csak az altatási időre időzítsd!
2019. márc. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!