Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám tényleg ennyire érzéketl...

Anyám tényleg ennyire érzéketlen lenne?

Figyelt kérdés

Ma vitatkoztam vele, fejéhez vágtam a ki nem mondott dolgaim.


Legnagyobb ko leesett a szivemrol mikor kiabálva mondtam neki mennyire sz@r volt gimiben rámeroltették a jogsit, a tanulast, mellette nem hagytak dolgozni pedig akartam menni, segíteni a családi kasszán vagy megtanulni bánni a pénzzel, de eltiltottak.


El is sirtam magam kozben de végre felszinre került egy probléma ebben a k__va csaladban.


És erre anyám annyit mondott: lesznek az életben nehezebb helyzetek amin sírni kell; ez legyen életedben a legnagyobb problémad hogy meglett a jogsid. Másnak még ennyije sincs. Egyébkent meg miért nem mentem el dolgozni igazán belefért volna jogsi mellett.



Ennyire érzéketlen? Másnak is van ilyen szülője? Mit lehet velük csinálni?



#jogosítvány #vita #nárcisztikus szülők
2019. márc. 10. 10:55
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm, azért leesett Nektek!


Lehet rosszul fejeztem ki magam. Nem tudom másképp.


Semmi mozgásterünk nincs. Se nekem se nővéremnek. Például hirdeti a tv hogy informatika tanfolyam indul frissdiplomasoknak akinek már csak ez hianyzik h tudjanak menni munkat vallalni.


Erre apám leparancsol a tv elé hogy hallgassam ez dejó, akár utolag pasdzivalok még nekem akkor is megéri.


Nem b__szta fel az agyamat, csak nagyon.

2019. márc. 10. 12:41
 32/35 anonim ***** válasza:
Leparancsol,álljatok ki maGAtokért ha a szülők ellen nem megy felnőttként se,titeket mindenki elfog mindenhol taposni....
2019. márc. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

Igen ebből van problemam jocskan. Most kezdek rájönni csak.


Mit a fő kerdesben lathatod, 22 evesen volt eletem első vitája anyammal. Kiosztottam, leorditottam. Remegtem a duhtol és közben konnyeztem.


És hihetetlen felemelő érzés volt latni, eletemben először, hogy nem oktat ki, nem szól le, hogy nem javitja ki amit mondok.

2019. márc. 10. 12:53
 34/35 anonim ***** válasza:
Edesanyad helyebe annyira erzeketlen lettem volna, hogy meg nyakon is vaglak, ha ordibalsz velem, mert felneveltelek. Halatlan dog vagy.
2019. márc. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Ekkora hisztit rég nem hallottam...mivel azt irod, hogy ez volt az elso veszekedesed anyaddal, es hogy 4.-es korodban nem merted megmondani, hogy szeretnel osztalykirandulasra menni, nekem ezekbol az jon le, hogy nem is nagyon kozolted veluk, hogy mi az amit te szeretnel, es azert probaljak iranyitani az eleted, mert azt latjak rajtad, hogy fogalmad sincs merre indulj.. Kitagadtak volna ha elmesz dolgozni?! Ezt te sem gondolod komolyan..mit szerettel volna tanulni, es mi az amire a csunya, rossz szuleid kenyszeritettek? Dolgozol amugy suli mellett, vagy most is tilos?
2019. márc. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!