Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleik nyakán lógó fiatalok...

A szüleik nyakán lógó fiatalok 1 percig nem gondolnak abba, hogy esetleg a szüleik szeretnének már nyugodtan, békében élni, esetleg ha egyedülállóak, párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Ezt a "mamahoteles" fiatalságra értem, akik nagy ívben tesznek arra hol élnek, kinek vannak útban, és tökéletesen megfelel nekik a szüleik nyakán lógni felnőtt korukban is, mindenféle életcél nélkül.

Vagy majd a szokásos duma, úgyis elköltözik egyszer, mire befejezi az egyetemet, stb....igen, mire a szülő lesz kb 55, 60 éves.

Én tudom magamról, hogy útban lennék bármelyik szülőmnek, ezért egy percet nem gondolkodtam azon, hogy velük maradjak(albérlet vidéken).



2019. ápr. 6. 05:37
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
13%

"Csak azért nem fogom lejjebb adni az igényeimet és a vágyaimat,mert illik külön költözni.Nálunk ez nem szokás amugy se."


Mármint nálatok nem szokás külön költözni a fiataloknak? Tehát férjestül-feleségestül a szülői házban? Hát megnyugtatlak, normáliséknál azért nem ez a szokás, szerencsére.

2019. ápr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
15%

"Csak azért nem fogom lejjebb adni az igényeimet és a vágyaimat,"


Már bőven lejjebb adtad az igényeidet azzal, ahogy egy rakáson élsz a szüleiddel, és terveztek is élni a pároddal. Bár gondolom, te a megyehatáron túl eleve nem dugod ki a fejedet. Tudod, van olyan fiatal, akinek pont egy önálló, kényelmes életre van igénye (akár a párjával, akár egyedül.)

2019. ápr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
55%
Jártam már több helyen,nem csak a megyében.Azt a jópár milliot amit erre a házra költenék vagy a sajátra en keresem meg.Nem egy rakáson élünk,nem fogok nyomorogni egy lyukba,tudom mit akarok.Falun lakom,de a városi ismerőseim közül is nem egy él még a szülőkkel.És igen nekem nagy udvar kell,húsz féle gyümölcs a kertben,drága ruha,minőségi cipő,és nem fizetek olyanért amit ingyen is megszerezhetek.
2019. ápr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
74%
Normálisék nem dobják ki a kölykeiket.Van,hogy napokig nem is látjuk egymást,mert ugy dolgozunk.Mint mondtam csak a ház és a telek nagysága miatt vacilálok a saját ház és eközött a ház között.És igen nem mindenki költözik külön,mert van akkora élettér,hogy mindenki elfér,vagy bővítik.
2019. ápr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
8%
24-es, maradjunk abban, hogy normális "kölyköt" nem kell kidobni, mert 25 felett egy belső igénye van rá, hogy leváljon. Nekem senki ne magyarázza, mert NEM ugyanaz, amikor egymás seggében élnek egy telken (még ha külön házban is.)
2019. ápr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
22%
Hát el is hiszem,hogy tőled hamar leválnak.Azt is,hogy olyan szüleid vannak,akikkel nem lehet együtt élni.Ami meg az egymás seggénen élést illeti,13 éves koromtól azt csinálok amit akarok,buli,iskola,munka,akkor miről is beszélünk.
2019. ápr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
20%
Nagyon szeretem az anyukámat, a legjobb barátom, de mikor "kicsi" voltam, akkor nem azt képzeltem el, hogy együtt élünk 30 éves koromban is. Nekem a felnőttléthez hozzátartozott az, hogy magam ura vagyok, én intézek mindent, nem kell másokhoz igazodnom.
2019. ápr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
22%
Én is a magam ura vagyok,alkalmazkodni minimálisan kell,de ezt ugyanúgy a férjeddel is.
2019. ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
100%
:DD nem tudom de engem sosem fognak zavarni a gyerekeim..se útban nem lesznek..
2019. ápr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
0%
Nincs férjem, nem kell alkalmazkodnom. Nekem a kényelmem a legfontosabb, nem egy férj.
2019. ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!