Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleik nyakán lógó fiatalok...

A szüleik nyakán lógó fiatalok 1 percig nem gondolnak abba, hogy esetleg a szüleik szeretnének már nyugodtan, békében élni, esetleg ha egyedülállóak, párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Ezt a "mamahoteles" fiatalságra értem, akik nagy ívben tesznek arra hol élnek, kinek vannak útban, és tökéletesen megfelel nekik a szüleik nyakán lógni felnőtt korukban is, mindenféle életcél nélkül.

Vagy majd a szokásos duma, úgyis elköltözik egyszer, mire befejezi az egyetemet, stb....igen, mire a szülő lesz kb 55, 60 éves.

Én tudom magamról, hogy útban lennék bármelyik szülőmnek, ezért egy percet nem gondolkodtam azon, hogy velük maradjak(albérlet vidéken).



2019. ápr. 6. 05:37
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:

Gondoljunk csak abba bele, hogy nem is annyira a távoli múltban, nem több száz évvel ezelőtt, több generáció élt egy házban.


Az, hogy vki a szüleinél él nem jelenti, hogy a nyakán lóg, tanul, dolgozik, elmegy ide-ode, aztán haza megy aludni. S miért is, mert például ha nem messzire megy tanulni (hogy most csak ezt a példát nézzem), rohadtul semmi értelme koliba menni vagy lakást bérelni.

2020. jún. 6. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!