Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleik nyakán lógó fiatalok...

A szüleik nyakán lógó fiatalok 1 percig nem gondolnak abba, hogy esetleg a szüleik szeretnének már nyugodtan, békében élni, esetleg ha egyedülállóak, párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Ezt a "mamahoteles" fiatalságra értem, akik nagy ívben tesznek arra hol élnek, kinek vannak útban, és tökéletesen megfelel nekik a szüleik nyakán lógni felnőtt korukban is, mindenféle életcél nélkül.

Vagy majd a szokásos duma, úgyis elköltözik egyszer, mire befejezi az egyetemet, stb....igen, mire a szülő lesz kb 55, 60 éves.

Én tudom magamról, hogy útban lennék bármelyik szülőmnek, ezért egy percet nem gondolkodtam azon, hogy velük maradjak(albérlet vidéken).



2019. ápr. 6. 05:37
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
76%
Akkor meg írd azt,hogy te senkivel nem tudsz együtt élni,mert nincs rá igényed.Ennyi.
2019. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
4%

26-os, az én gyerekem nem TŐLEM vált le, hanem 23 évesen összeköltözött a vőlegényével. Ez engem semennyiben nem "minősít" úgymond, hogy a normális, életképes, tanult lányom nem a seggem lyukában akarja leélni a felnőtt éveit a férjével és a majdani gyerekeivel. (Ettől még jönnek, látogatnak, csajos napot is tartok kettesben a lányommal, színház, mozi, stb.) De mi agglomeráció, ők Bp. belvárosa.

Egyébként az ismeretségi körömben van olyan, hogy egy négyes telket vettek meg, és ott lakik a házaspár, (50-esek), és a két felnőtt lányuk, vejek, unokák. Ez eddig ugye 3 család, 3 ház, a negyedik telken pedig a nő idős anyja lakik. Lehet, hogy ez működik, a "lányok" ma már bőven harmincasok, lehet, nekik tetszik is, de azért a vejek arcán nem mindig őszinte a mosoly. Változatlanul azt mondom, hogy nem egészséges.

2019. ápr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
80%
És kit érdekel, szerinted mi egészséges? Sokan élnek együtt, nekik jó, te meg élj egyedül. Ennyi
2019. ápr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
0%

Én nem élek egyedül, a férjemmel élek. Valakivel összekeversz (a másik 72%-os írta, hogy nincs férje, és férjhez sem szeretne alkalmazkodni amúgy sem.)

Azt, hogy sokan élnek úgy, hogy egymás nyakán,az életképtelenség, és nem normális dolog. Lehet, hogy te marha boldog leszel tőle, de megnézném a férjedet, mennyire lesz őszinte a mosolya, anyósék seggében:DDD

2019. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
56%

"És kit érdekel, szerinted mi egészséges? Sokan élnek együtt, nekik jó, te meg élj egyedül. Ennyi"


Szerintem meg ez egy fórum. Ilyen alapon én is írhatnám, hogy kit érdekel a te hülyeséged, hogy egymás seggében kell lakni.

2019. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
23%

Jól elkanyarodtunk a témától.

De az tény, hogy ez a nagy "egymásra borulás" azóta divat, mióta ilyenek az ingatlan árak. Azóta érdekes módon egyre több embernek normális, hogy együtt élnek generációk.

(Szerintem sem normális, de hát kinek mi.)

2019. ápr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
Megnézheted a vőlegényem.😀Na mindegy vagyunk páran ilyen életképtelenek.Csak ti min vagytok felháborodva?Nekem nem fáj más élete,nektek akkor miért?
2019. ápr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem meg az nem normális egy vénasszony "csajos napot" tart a lányával. Komolytalan, meg nagyon gáz, csajos nap anyucival.

Nincs saját baráti körötök? Egymáson kell lógni?

2019. ápr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
10%
De, neki is vannak barátnői, nekem is vannak barátnőim. Sőt a férjemmel közös baráti körünk is van. Nem vagyok vénasszony, 46 vagyok, lányom 23. Mint írtam, nem állandóan lógunk egymáson, de pár hetente egy színház belefér. (Nálatok falun nyilván a disznóól mellett nincs ilyen.) Attól, hogy te a vénasszony falusi anyáddal nem tudsz eltölteni minőségi időt, nálunk nem probléma a lányommal beülni egy belvárosi kávéházba, vagy felsétálni a budai várba.
2019. ápr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
10%
39-es, szerintem hagyd a 38-ast, elég nehéz felfogású és primitív, valamint látszik, hogy már csak provokálni akar. Neki az a csúcs, hogy a férjével a szülők nyakán leélhetik az életüket tanyán.
2019. ápr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!