Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám szerint sokat költök...

Anyukám szerint sokat költök kajára, de nekem egyetem és munka mellett nincs időm és kedvem sem főzni. Szerintetek ez tényleg olyan sok?

Figyelt kérdés

Napi 3-4 ezer forintot költök kajára, Budapest belvárosában.


Az albérletem teljesen egyedül fizetem, a számláknál néha beszálnak, illetve a ételt Ők fizetik.


Anyukám szerint olcsóbban kéne megoldanom az evést, de szerintem nem nagyon lehet, viszont ezt nem hiszi el, mert agglomerácóban laknak és a kifőzdék, éttermek, pékségek ott akár 50% is olcsóbbak.


Szerintetek is sok, vagy pont jó amit költök?


2019. máj. 2. 15:12
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
78%
Sok és még egészségtelen is.
2019. máj. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
84%
Napi 3-4000 kajára rengeteg egy személynek.
2019. máj. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
82%
Napi 3-4 ezer rengeteg csak kajára. A belvárosban legtöbb helyen 1500 forint alatt kapsz menüt (leves+főétel+desszert), reggeli és vacsora meg lehet hideg. Ennyi pénzből, ha főzöl, bőven elvagy 3-4 napig kajával. Igen, ez pazarlás.
2019. máj. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:

"belvárosban legtöbb helyen 1500 forint alatt kapsz menüt (leves+főétel+desszert)"


Na ilyen hol van? Mert inkább egy tál étel szokott ennyi lenni...

2019. máj. 2. 17:06
 25/61 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, én is egyetemista vagyok, dolgozom mellette, de nem lenne pofám ezt csinálni.

Én is van hogy a városban eszek gyorsan, de nem tudom elhinni hogy egy paprikáskrumplit vay egy spagettit esetleg egy rizseshust nem tudnál összedobni magadnak, reggel meg kenni egy szendvicset vagy enni egy tál müzlit. Egyedül élek és a 100ezernek a közelébe se megy a kajafogyasztásom, de még az 50ezret sem haladom meg....


A belvárosban a ráday utcában szoktam enni és kijövök NAGYON MAX 1700 forintból, úgy hogy jól is lakok. Amit te csinálsz az merő pazarlás....

2019. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
81%

Akkor meg nem eszel draga helyeken.

En startbol nem adnek ennyi penzt etelre.

Az hogy nincs idod, csak kifogas. A kedved a problema. Mert ha nem lennel lusta fozni, akkor napi 2 ezerert tobbet es egeszsegesebbet tudnal enni.

2019. máj. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
90%
Párom szakács, nem lepukkant helyeken dolgozott soha, de szinte mindenhol volt menü ilyen árban.
2019. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
100%
Az nem megoldható, hogy otthonról vigyél kaját? Én mindig azt csinálom, hogy hétvégén pakolok a kajából, ami általában elég 3-4 napra. Nàlunk mondjuk mindig többfélét főz anyukám, mert mindenki mást ehet/mást szeret, így nem kell mindig ugyanazt enni több napon keresztül. Valamint pluszban mindig tartok otthon valami hideget (pl. felvágott, sajt, szendvicskrémek), tejet, müzlit, gyümölcsöt stb., ami vacsinak, reggelinek vagy ilyen SOS kajának jó. Pluszban persze, valamikor én is szoktam venni péksüteményt vagy rendelek pizzát, beülök valahová egy szelet sütire, kávézni vagy akármi, de azért már ez kevesebb pénz, mintha minden nap rendelnem kellene vagy be kellene ülnöm valahová. Amúgy abból a szempontból tényleg nem sok, hogy így könnyen el lehet költeni ennyi pénzt, de azért összességében tényleg sok pénz egy ember étkezésére.
2019. máj. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
5%

hát én melóban általában 2ezerért eszem vmi normálisat ebédre, reggeli ki szokott jönni ezerből.


Vacsi általában rendelős, meg 40et adok csajomnak minden hónapban hogy néha főzzön.


egyáltalán nem sok


akik szerint ez rengeteg azok mit esznek???


egészségtelen kenyeret, felvágottakat, jó kis zsíros kajákat?

2019. máj. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
100%
Már pedig ez ilyen, ha ők állják a kaját és a főzéssel tényleg sokat lehet spórolni, meg ha készítesz magadnak kaját.
2019. máj. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!