Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám szerint sokat költök...

Anyukám szerint sokat költök kajára, de nekem egyetem és munka mellett nincs időm és kedvem sem főzni. Szerintetek ez tényleg olyan sok?

Figyelt kérdés

Napi 3-4 ezer forintot költök kajára, Budapest belvárosában.


Az albérletem teljesen egyedül fizetem, a számláknál néha beszálnak, illetve a ételt Ők fizetik.


Anyukám szerint olcsóbban kéne megoldanom az evést, de szerintem nem nagyon lehet, viszont ezt nem hiszi el, mert agglomerácóban laknak és a kifőzdék, éttermek, pékségek ott akár 50% is olcsóbbak.


Szerintetek is sok, vagy pont jó amit költök?


2019. máj. 2. 15:12
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:
Konyhai eszközöket ne a Sparban keress, mert az baromi drága. Erre a célra ott az Ikea, Kik, Pepco, Aldi, Lidl, vagy akár bármelyik "mindenes" kínai. Párom, aki szakács, a Lidlben például olyan késkészletet vett 4000 Ftért, ami szerinte is jó minőségű. Serpenyőt, tepsit és fazekakat ugyanígy ki lehet fogni. De az tök jó, hogy elkezdtél " dolgozni az ügyön", még az is lehet, hogy megszereted a főzést. Sok sikert! :)
2019. júl. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!