Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám szerint sokat költök...

Anyukám szerint sokat költök kajára, de nekem egyetem és munka mellett nincs időm és kedvem sem főzni. Szerintetek ez tényleg olyan sok?

Figyelt kérdés

Napi 3-4 ezer forintot költök kajára, Budapest belvárosában.


Az albérletem teljesen egyedül fizetem, a számláknál néha beszálnak, illetve a ételt Ők fizetik.


Anyukám szerint olcsóbban kéne megoldanom az evést, de szerintem nem nagyon lehet, viszont ezt nem hiszi el, mert agglomerácóban laknak és a kifőzdék, éttermek, pékségek ott akár 50% is olcsóbbak.


Szerintetek is sok, vagy pont jó amit költök?


2019. máj. 2. 15:12
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
94%

"akik szerint ez rengeteg azok mit esznek???


egészségtelen kenyeret, felvágottakat, jó kis zsíros kajákat?"


Elkerülte a figyelmedet, hogy a kérdező péksüteményt és pizzát tol kétpofára ennyiért. Ez hol egészséges?

Friss zöldség, gyümölcs, egészséges köret, sovány hús, hal, sajtok - olcsóbban kijön két személyre, mint amit ő eltapsol junk food-ra.

2019. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
89%

#29, Azt toled is meg lehet kerdezni hogy hany ember adagjat eszed meg?

Otthonrol viszek kajat, 5 ezer boven fedezi 2 ember egesz napi ennivalojat. Es nem gyenge minosegu kajarol van szo.

Ha meloban akarnek ebedelni, 600 forint az adag, es sokan nem eszik meg a teljes adagot.

2019. máj. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
97%
29-es, akkor elmondom ma mit ettem: reggelire téliszalámis szendvicset uborkával, mondjuk legyen 300 ft. Menüt ebédre: húsleves tésztával, sertés szelet Dubary módra, rizzsel, 1000 ft. Vacsira kacsazsíros kenyeret paradicsommal, ubival, legyen szintén 300 ft. Volt még egy joghurt 150 ft és egy müzliszelet napközben 150 ft. 2000 ft/ nap , egészséges, finom.
2019. máj. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nagyon sok.
2019. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
87%
Napi 3-4e forintot elköltesz kajára és péksütit meg mirelit pizzát eszel????
2019. máj. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
92%

Egyáltalán miért kell napi kétszer meleg élelmet enni?

Ha nem szeretsz főzni, akkor egyél vacsorára szendvicset. Nem kell annak egészségtelennek lennie, van jó minőségű sonka is, lehet venni sajtot, humuszt, olajos halat, szalámit, kolbászt, lehet csinálni körözöttet, guacamolet, mindenféle szendvicskrémeket, és egyik se kerül naponta ezer ft-ba.

2019. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
www.melodin.hu
2019. máj. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
95%

Én többet költök a saját kajámra, de meg is keresem rá a pénzt.

Amikor kevesebbet kerestem, akkor simán kijöttem napi 2000ből is akár.

2019. máj. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
28%

#33-as! Bocs, de ez hol egészséges?

"reggelire téliszalámis szendvicset uborkával,

Menüt ebédre: húsleves tésztával, sertés szelet Dubary módra, rizzsel,

Vacsira kacsazsíros kenyeret paradicsommal, ubival, joghurt, müzliszelet"

Max az ebéded egészséges, de a reggeli, vacsi és a mű nasi nem egészséges, de olcsó az biztos :)

2019. máj. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem irgalmatlanul sok, a párommal ketten kajálunk ennyiből, pedig mi is rendelünk mert hétköznap nincs kedvünk főzőcskézni... El nem tudom képzelni, hogy lehet ennyit elszórni kajára. :D
2019. máj. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!