Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van olyan, aki megbánta, hogy...

Van olyan, aki megbánta, hogy gyereket csinált?

Figyelt kérdés
Tudom, ezt nem "illik" bevallani. Meg attól lehet, hogy valaki szereti a gyerekét, de úgy van vele, hogy rossz döntés volt. Vagy legalább nem akkor, nem azzal az emberrel stb. Vagy pl rájött, hogy alkalmatlan rá teljesen?

2019. máj. 7. 00:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Van
2019. máj. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
És mivolt ennek az oka?
2019. máj. 7. 01:19
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
2019. máj. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
29%

A baj csak az, hogy férfiként nem sokat tehetünk:

A.) nem szexelünk (számomra ez elképzelhetetlen)

B.) óvszer (lecsúszhat, kiszakadhat, lyukakat szúrhat bele direkt a barátnő, stb.)

C.) vaszektómia (kicsit extrém, de toronymagasan a legjobb opció)



Manapság rengeteg nő van, aki egy gyerekkel próbál megfogni/magához láncolni egy férfit mert úgy érzi hogy ketyeg a biológiai órája, és annál a pasinál nem fog jobbat találni, nem ritka az sem hogy megcsalja az "állandó" papucsát egy másik pasival akitől teherbe esik, a papuccsal meg felnevelteti



Lehet lepontozni, de ez a dolgok menete manapság :))

2019. máj. 7. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%

“de ez a dolgok menete manapság :))”


Úgyérted, az elképesztően komplex világunk valóságának abban a vékonyka szegletében amit faék egyszerű logikáddal felfogsz és önálló lábakon álló valósággá transzformálsz, mert úgy igen.


Ebben igazat kell adnom.

2019. máj. 7. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
36%
A gyereket nem csinálják, mint a kenyeret te kretén! Remélem, neked soha nem lesz még csak esélyed sem, hogy az igaz, őszinte szeretetet megismerhesd!
2019. máj. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonymousreview60 ***** válasza:
91%
#8: Azért ez kretén dolog tőled. Gyakorlatilag azt kívántad, hogy sose változzon meg a delikvens.
2019. máj. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%
Hmmm... Nem tudom azt mondani, hogy megbántam, mert most 7,5 hónapos és egyszerűen leírhatatlan, hogy mennyire szeretem (egyszerűen egy csoda amit a saját gyermeked iránt érezni tudsz), és beleőrülnék ha most csettintésre eltűnne. De! Utólag már tudom, hogy nem volt jó döntés gyereket vállalni, sokkal később kellett volna mert még nem vagyok eléggé nyugodt és önfeláldozó hozzá. Többet kellett volna szabadon élni, utazni, színházba járni stb.... A születése utáni 2-3 hónapban, amikor leesett, hogy ez valójában(!) mekkora kötöttség, akármit megadtam volna, hogy vissza tudjam tekerni az időt. De ilyen nincs, helyt kell állni. Ezt a kihívást állítottam magam elé, és szükséges volt hozzá egy olyan hatalmas kaliberű személyiségfejlődés, amire valószínűleg nem voltam felkészülve, de mit lehet tenni? Muszáj fejlődni, a napok telnek, a gyerek ott van. Most pedig már tényleg nem tudnám kiejteni a számon, hogy megbántam, mert a világon mindennél jobban szeretem.
2019. máj. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
67%
8as, ha a Kenyeres dologgal igazad is van, hogy képzeled, hogy ilyet mondasz bárkinek is? Te normális vagy? Az ugye feltűnt, hogy a “gyerekcsinálás” a te kívánságodhoz képest lópikula? Akkor te mit is érdemelsz, hogy ilyen gusztustalanságokat vágsz másokhoz..? (Egy anyuka)
2019. máj. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
87%
Én úgy vagyok a gyerekekkel mint a zsiráfokkal, Szép-szèp... de otthonra nem kéne.
2019. máj. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!