Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Idősebb, tapasztaltabb anyák...

Idősebb, tapasztaltabb anyák segítségét KERESEM! Van valakinek tapasztalata arról, hogyan lehet "felnyitni" egy 23 éves fiú szemét arra, hogy meglássa, a barátnője/élettársa kihasználja, átveri?

Figyelt kérdés
Hogy tudom anyaként segíteni ezt a folyamatot, hogy minél előbb észrevegye? Egyáltalán tudom-e? Van-e erre valakinek módszere, tapasztalata? Rendkívül rafinált a nőci és jó a tanácsadója is, engem is megtévesztett egy ideig. Nem féltékeny vagyok! LÁTOM, HOGY TÉVES ÚTRA LÉPETT A GYEREKEM! MÁR AZ ÖSSZES BARÁTJA ELMARADT MELLŐLE, ELIDEGENÍTI TŐLEM IS.
2019. máj. 10. 22:24
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
77%
Kedves fiú. Amit mozdítani lehet visz, csak a 150 ezres tartozását hagyja ott az anyjának.
2019. máj. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
20%
"Felnyitni"?szike
2019. máj. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
29%
A szerelem vak. Hagy rá, ne patyolgasd. Majd megtanulja milyem az élet.
2019. máj. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
A válaszadóknak köszönöm a hozzászólást! Néhány kivétellel jó érzés volt olvasnom a hasznos tanácsokat, együttérző szavakat, megosztott tapasztalatokat. Minden jót kívánok mindenkinek!
2019. máj. 13. 19:08
 35/37 anonim ***** válasza:
56%
Na kérdező, történt azóta valami?
2019. aug. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Kedves Érdeklődő! Csak most olvastam az üzenetet:) Normalizálódott a helyzet olyan értelemben, hogy a gyerekemmel rendszeres és jó a kapcsolatom, gyakran keressük egymást, tanácsaimat elfogadja, véleményemet ismeri és mégis gyakran keres.:) Természetesen igyekszem nagyon óvatos lenni a kapcsolatát illetően. (Bár bevallom sokszor nehéz megállnom)Anyagi segítséget nem adok továbbra sem. A lányka és családja kigyót-békát kiabált rám egy ideig és nem is beszélünk egymással, amit persze nem hiányolok:)) A gyerekemmel való kapcsolatom a lényeg számomra. Elfogadtam, hogy szükséges számára ez a tapasztalás. Szurkolok neki, hogy megtalálja az igazit, mert ugy gondolom az lenditené ki igazán a jelenlegi helyzetéből. Kell még hozzá idő..., de nagyon bizom benne, hogy a nevelésem hatásai és nem a gének győznek a végén. Köszönöm az érdeklődést és a tanácsokat:)
2019. nov. 30. 07:51
 37/37 anonim ***** válasza:
Együtt van még a fiad azzal a lánnyal?
2023. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!