Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti hogyan fogadnátok...

Szülők! Ti hogyan fogadnátok ha megtudnátok, lányotok mások előtt meztelenkedik?

Figyelt kérdés
Egy baráti társaság tagjaként szaunázik és ruha nélkül használja a medencét. Magán ház, fiúk lányok vegyesen. Nem szex-pia-drog parti, csak lazulás suli után. A lány 16,a többiek is nagyjából hasonló korúak.

2019. máj. 22. 09:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
23%
#17...ha nem lennél ilyen primitív barom, akkor talán lenne melletted valaki, a jobb és bal kezeden kívül..
2019. máj. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
53%

sírjatok csak akkor is így marad. énmeg azt mondom jól teszi.

hallottátok volna nagymamám miket mesélt, ők miket csináltak 16 évesen. kb nem lenne annyi nyomdafesték hogy leírjam.

2019. máj. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim ***** válasza:
63%

ma 10:17


Ha a gimis szerelmemről lett volna olyan képem, amin csak az egyik bimbója látszik, már kopottra vertem volna a bránert. Egy teljesen meztelen kép után valószínűleg elvitt volna a mentő kiszáradás miatt. Ne legyünk naivak.

2019. máj. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
45%

Aztán majd jön a jajj lefotóztak meztelenül és az egész szlovák megmutatták brühühü öngyi leszek.

Pontosan az ilyenek következménye szokott ez lenni. Én valahogy egyiket se tudom sajnálni. Ha ennyi esze van akkor hajrá

2019. máj. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező, azt szólnám, hogy kedves egészségükre... jó, mi anno a hőskorban (bezzeg a mi időnkben:))) még a Velencei tónál éjszakai fürdőztünk meztelenül, és?

Őszintén szólva inkább örülnék neki, hogy a lányom nem egy koravén konzi erkölcscsősz, hanem egy normális fiatal.

2019. máj. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:
82%
#2 valóigaz, hogy vannak ilyenek közöttünk, de nem csak a mi korosztályunkban van ilyen. Kérlek, ne általánosíts, mert nem mindenki ilyen. Másrészt viszont én megkérdezném tőle, hogy csak ő csinálja-e ezt, vagy más is, és mégegyszer átbeszélném vele a veszélyeket. De egy 16 éves gyerek esetében a szülő már ezt nem fogja tudni megoldani, ha valami történik (esetleg) akkor a lánynak kell majd megoldani a.
2019. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
39%

Olvastam pár reakciódat kérdező, te miért vagy annyira biztos benne, hogy csak annyit csinál, mint amit állítasz?


Az ilyen lányokat, akik hamar ledobják a ruhát a legkönnyebb kihasználni bármire. Az meg, hogy neked mit mond el, megint egy más dolog.

2019. máj. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim ***** válasza:
37%
Ismét egy ugrasztó hergelő "a 16éveslányodeztettnémitszólnál" kamu kérdés.
2019. máj. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim ***** válasza:
36%

Ti le szoktatok vetkőzni baráti társaságban és úgy buliztok, lazultok???

Én nem. Szóval szerintem gáz, ha valaki így mutogatja magát.

2019. máj. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 anonim ***** válasza:
100%
En nem, de van olyan ismerosom, aki a barati korevel (felnott, parkapcsolatban elo emberek) nudista strandra jar.
2019. máj. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!