Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti hogyan fogadnátok...

Szülők! Ti hogyan fogadnátok ha megtudnátok, lányotok mások előtt meztelenkedik?

Figyelt kérdés
Egy baráti társaság tagjaként szaunázik és ruha nélkül használja a medencét. Magán ház, fiúk lányok vegyesen. Nem szex-pia-drog parti, csak lazulás suli után. A lány 16,a többiek is nagyjából hasonló korúak.

2019. máj. 22. 09:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
82%

Igaz nem 16 évesen, 4-5 évvel később, de én is kimentem a barátaimmal meztelenül a tengerparta. Semmivel nem volt szexuálisabb, mint fürdőruhában.


Két dolgot kérnék a lányomtól: ne fényképezzék egymást és ne szégyellje a fiúra húzni a gumit.


Én is voltam fiatal, szórakoztam, felnőttem, nem bántam meg semmit.

2021. jan. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:
89%

"Ne szégyellje a fiúra húzni a gumit". Milyen igaz, és egyenes.

100%-ban egyet értek a #71-essel.

2021. jan. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:
0%
Arra gondolnék hogy kur.vát neveltem belőle🤮 remélem terhes marad és nemi beteg lesz
2021. febr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, veled valami nagyon nagy baj van. Képzeld, nálunk németországban mindenki így szaunázik és soha senki sem csinál ebből ügyet. Amikor hazajövök magyarországra, akkor is így szoktunk szaunázni, ugyanis ez a szauna helyes használata. Az a nem normális, ha valaki fürdőruhában, gumipapucsban megy be a szaunába.
2021. febr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim ***** válasza:
77%

Sokatok felfogása semmi másból nem fakad, csak a tudatlanságból.

Értelmes ember nem sűrűn szól hozzá, most már értem miért.

Ide központosul egy csorda buta hozzászóló, majd mint a hiénák rávetik magukat a még élő vadra. Addig csípik, bántják míg van mit.


Kérdező: teljesen rendben van a dolog, sőt ez a normális. Aki meg ettől óva int, annak társasági hiányosságai vannak.

A #71-es kiválóan megfogalmazta. A nem érintkezés az élet velejárója. Aki ezt vitatja, az ostoba.

2021. febr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim ***** válasza:
0%
Én nagyon nem örülnék, ha a 16 éves lányom ezt csinálni. Inkább csinálja akkor miután felnőtt. Akkor már az ő dolga és nem szólnék bele neki.
2021. júl. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim ***** válasza:
73%

Együtt szaunázik a többiekkel, míg ő meztelen a többieken ruha van?

A medencézés nem akkora dolog, mert a vízben nem látszik belőle sok. Kivéve, ha nekiáll mások előtt vízibalettozni is.

2021. júl. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim válasza:
100%
Nem látok abban problémát ha egy baráti társaság meztelenül szaunázik vagy medencézik (ha jól értem mindenki meztelen, nem csak egy lány). Nem a ruhaviseléstől függ, hogy orgiába csap-e át a dolog vagy előkerül-e valami komolyabb tudatmódosító szer.
2021. júl. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!