Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti hogyan fogadnátok...

Szülők! Ti hogyan fogadnátok ha megtudnátok, lányotok mások előtt meztelenkedik?

Figyelt kérdés
Egy baráti társaság tagjaként szaunázik és ruha nélkül használja a medencét. Magán ház, fiúk lányok vegyesen. Nem szex-pia-drog parti, csak lazulás suli után. A lány 16,a többiek is nagyjából hasonló korúak.

2019. máj. 22. 09:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
90%
Mi ezzel a gond? Naturizmusnak hívják. Tök jó dolog. 23l
2019. máj. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a fiúk szívesen megfognák a lányok mellét punciát de attól hogy meztelenek, a normális emberi önkontroll ugyanúgy megvan mintha ruhában lennének, sőt. Én járok textilmentes szaunába és nemhogy lazábbak ott az emberek hanem direkt jobban figyelnek hogy ne bámuljanak, diszkrétebbek visszafogottabbak mint a sima szaunákban. Elhiszem hogy aki nem jár ilyenbe, az azt hiszi hogy odabent totális bulihangulat, nyáladzás, szexualitás van, de ez tévedés. Sokkal tisztelettudóbbak ilyenkor az emberek.

A max amit el tudok képzelni, hogy könnyebben létesít érzelmi kapcsolatot két ember aki látta már egymást pucéran, de ez a szaunán kívül fog megtörténni és teljesen egészséges 16 évesek között.

2019. máj. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
88%

"Felnőtteknek, felnőtt szervezettel van kitalálva, nem tiniknek."


Hogy mi van? A szauna őshazájában, Finnországban a családok együtt szaunáznak. Kisgyerekkel is.


"ahol van kultúrája"


Ahol van kultúrája, ott meztelenül szaunáznak.



"Külföldön szinte csak ilyen van, ez egy szépen átvett szokás szexuális kiforgatása."


Köze nincs a szaunázásnak a szexualitáshoz.


"Létezik ilyen, tehát csinálhatom... pf.. ennyit az erkölcsről."


Mi köze az erkölcsnek a szaunázáshoz?


"mivel lányom van, biztos, hogy nem fog vele ilyen előfordulni."


Honnan tudod?


"Én is szexeltem, ittam, szívtam, de a nyilvános meztelenkedést nem tartom helyesnek."


Aha, szóval szex, drog, pia mehet, akár a lányodnál is, csak közben legyen felöltözve....

2019. máj. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
92%

"mivel lányom van, biztos, hogy nem fog vele ilyen előfordulni."

ezen kicsit fennakadtam. hogy tervezed megakadályozni? minden percben a háta mögött fogsz loholni? kamerát szerelsz rá? mindenről kötelezően beszámoltatod? bezárod a házba 18 éves koráig? halkan megsúgom, hogy ez mind kimeríti a gyermekbántalmazás fogalmát.

2019. máj. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ő egyedül lenne meztelen azt furának tartanám, de ha a többiek is, akkor szerintem nincs vele probléma. Ha abban a bizonyos társaságban vannak annyira egymással, és mindenki megbízik a másikban akkor nem hinném hogy lehetne baj. Viszont ismétlem, ha csak ő egyedül az kicsit érdekes, de akkor sem szidnám le. Megkérdezném hogy miért tette, jobb érzés-e neki ruha nélkül fürdeni vagy ilyesmi, és ha nem az lenne a válasz hogy mutogatni akarja magát hanem valami olyasmi amitől jobban érzi magát, akkor nem szólnék bele (de azért tényleg ne széttárt lábakkal üljön).
2019. máj. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 A kérdező kommentje:
Igen, az kimaradt hogy senkin sincs ruha. Egyedül a többiek előtt meztelenkedni tényleg durva lenne.
2019. máj. 25. 13:44
 67/78 anonim ***** válasza:
100%
Engedjük már el a dolgot. Ha a fene fenét eszik, se lesz rajtuk több ruha.
2019. máj. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:
74%

A kérdező kommentje:


Oké ez igaz, de még ha véletlenül le is fényképezik, mit látnak? Vacog a foga a hideg zuhany alatt... Nem a lábát szétdobva pózol ja és pénzért! Még Merkelnek is van meztelen képe a neten, mégis államfő lett. Ez nem lehet kifogás.


Nos ha megvan a tántoríthatatlan véleményed, akkor miért írsz ki ide kérdést?

2019. máj. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos még nincsen gyermekem.

Ha ilyen korban meztelenkedik, tegye ha így jól érzi magát !

Én is szeretem a naturizmust, jó dolognak tartom.

2019. jún. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:
84%

A lányom lenne annyira érett, hogy eldöntse akarja e magát mutogatni vagy sem. Abban a korban van, amikor mások teste is érdekli. Semmi gond nincs ezzel. Lefekszik valakivel? Csak hajrá. Érett lány, tudja mit csinál. Óvszert kap a nemi betegségek ellen.

Csodálnám, ha ennyire közel állna a barátaihoz, hogy felfedje magát. Ha lazulni akar meztelen egy csapat fiatallal..Nekem rendben van, csak vigyázzon magára, és egymásra.

2019. dec. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!