Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tesómék házasodni készülnek,...

Tesómék házasodni készülnek, de nem akarnak senkit meghívni. Gáz, ha ez nekem rosszulesik?

Figyelt kérdés

Azt mondták, csak 2 tanú, akik a barátaik, de amúgy senkit.


Amúgy ez külföldön lesz (egy trópusi sziget), tehát anyagilag is szerintük így racionális,meg intim szertartást akarnak.


Édesanyám már napok óta sírdogál, apum káromkodik, nekem sem esik jól.


Mindig elképzeltem, hogy majd koszorúslány leszek tesóm lagziján, meg együtt készülünk, örülünk neki.


Sajnos anyagilag sz***ul állunk, mi biztosan nem tudnánk megvenni még a repcsijegyet sem, nemhogy szálloda, étterem... és tesómék sem állnak úgy, hogy ezt nekünk kifizessék.



2019. aug. 13. 13:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
91%
Nekem volt olyan rokonom,aki konkrétan kijelentette,hogy jó lenne,ha már valaki házasodna a családból a fiatalok közül,mert ő már úgy bulizna egyet.....
2019. aug. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
100%

61!


Ilyen nálunk is volt. Igaz, mi külföldön élünk és itt is hazasodtunk. Mindkettonk oldalarol csak az anyánk és a testvérünk volt jelen.

2019. aug. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
92%

58!


A kérdező esetében szerinted mi lenne a kompromisszum?

A párnák nincs pénze mindenkit kiutaztatni, elszállásolni, vendegullatni.

A kerdezoeknek nincs pénze kiutazni, szállást fizetni.

Tehát? Vagy neked az lenne a kompromisszum, ha a pár feladna az álmát és a trópusi sziget helyett Asokismackofalvan tartana egy lakodalmat, mert a kérdező koszorúslány akár lenni?

2019. aug. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem pedig pontosan ilyen esetben nincsen szükség kompromisszumra. Mikor döntsenek a saját szájízük szerint, ha nem egy ilyen eseményen? Szerintem ha a szülő felnevelt egy egészséges, független kiegyensúlyozott felnőttet, akkor ott a feladatának vége. Minden más a gyerek döntése, hogy hol akar élni, kivel mit oszt meg, és milyen formában. Javasolni lehet, elvárni és ráerőltetni az akaratát nem!
2019. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
78%
A lepontozotol is várom a választ, mi lenne a kérdező által felvázolt esetben a kompromisszum. Mert nyilván van szerinte, azért pontozott le
2019. aug. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:
79%

Engem is érdekelne, hogy milyen kompromisszumra gondolt az 58-as...



"Manapság már kevesen gondolják, hogy az esküvő a házasulandókon kívül azok családjainak is szólna, vagy hogy a szülők, testvérek öröme bármilyen szinten szempont lenne."

Miért lenne? Mármint komolyan. Az esküvő az egy olyan szertartás, ahol A PÁR hivatalosan összeköti az életét.

A családtól manapság értelmetlen akkor búcsúzkodni, mert régen tényleg működött, hogy a család akkor engedte el a fiatalok kezét, akik akkor röppentek ki a családi fészekből.

Csak ez már egy pár éve nem így működik.

Jó, hogy az ilyen rokonságok még azt nem találták ki, hogy elkísérik az ifjú párt az első lakásukba való beköltözés előtt az adás-vételi, vagy a lakásbérleti szerződés aláírására... :D


Normális szülőnek szerintem amúgy is az a fontos, hogy a gyereke hosszú távon boldog legyen, és kiegyensúlyozott életet éljen. Nem pedig az, hogy a szerződés aláírása köré mekkora faxnit csapunk...

2019. aug. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:
100%

57...értő olvasas? NEKEM ez a fontos, azon KÍVÜL hogy összekötjuk az életünk hivatalosan is. :D Nem a kaja, nem a tánc, nem a dekoráció stb..


Bulizni bulizok sokszor a családdal, ahogy mi szeretjük... Bogracsozas, grillezes...de akkor nem én vagyok középpontba.. Ami nem gond, mert nem is szeretek.. Na egy esküvőn hogy ne legyek középpontban? Menyasszonykent? Sehogy! Nekem 2 dolog fontos. És az 2tanus esküvőn pont lehetséges kivitelezni.. Te attól ugy csinálod, ahogy te akarod. :D


Itt meg milyen kompromisszum? Pénzuk nincs... Akkor ne legyen esküvő sem? Fillérekbol megtudják maguknak csinalni kint,ha nincs lagzi.. Majd jól lemondjak mert masoknak nem tetszik.. Ahha :D

2019. aug. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:
98%

"Baromira megéri több százezret,milliót? elverni azért a 100-200 lájkért facebookon,komolyan:DDD"


Vicces vagy. Vagy nem is.


Látom, tényleg nem tudod felfogni, hogy mi szép lehet egy ilyen esküvőben. Nem vagyunk egyformák.


Ha én most lennék fiatal, én is így csinálnám. És igen, inkább adnék ki százezreket egy ilyenért, minthogy ugyanazért a pénzért egy hagyományos lagzit csináljak, amitől úgy eleve kirázna a hideg.


Pedig én még a face bookon sem vagyok rajta.

2019. aug. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
100%

Arra azért kíváncsi lennék a kérdezőnek mi a meglátása a válaszok elolvasása után, hiszen ahány válasz annyi vélemény, mégsem reagál semmit.


Lehet, hogy sírdogál az egész család.

2019. aug. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:
97%

"Normális szülőnek szerintem amúgy is az a fontos, hogy a gyereke hosszú távon boldog legyen, és kiegyensúlyozott életet éljen."

- úgy tűnik, ezt az emberek 0%-ra értékelik. Tehát fontosabb a bulika, mint a saját gyermekének a boldogsága.

Hányingerkeltő, képmutató világ........

2019. aug. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!