Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Felpofoztam húgomat, hogyan...

Felpofoztam húgomat, hogyan kérjek tőle bocsánatot?

Figyelt kérdés
Még mielőtt valaki nekem jön, NEM KAMU A KÉRDÉS. Igen, még mindig mi vagyunk és még mindig nem oldódott meg a panelos-idegbeteg húgos probléma. Aki kamuzni jönne, legyen szíves most ne tegye, mert nagyon rosszul vagyok így is, remeg a gyomrom és ez csak jobban felbosszantana. Szóval nagy lelkiismeret furdalásom van, mert 20 éves létemre felpofoztam a 10 éves húgomat tiszta erőből. Anya lekapcsolta húgom gépét miközben játszott, majd húgom többször megütötte anyát, megrúgta és mellbevágta. Majd leöntötte egy pohár vízzel és fejbevágta az üvegpohárral. Anya sírt a földön. Sírt és üvöltötte a nevem, hogy segítsek neki (igen, egy 10 éves lány terrorban tartotta anyát pár percig). Majd odaálltam elé és úgy felpofoztam, hogy a fal adta neki a másikat, sajnos összeesett egy pillanatra, majd legalább 10 percig bőgött a földön. Nem vagyok agresszív, soha senkit sem bántottam, de most nagyon felidegesítettek, főleg, hogy így is tiszta ideg vagyok, holnap 3 zh-t is írok, amire még nem tanultam, hanem az éjszaka kell majd. Majd végül anya sírva felmosott, és még most is húgom üvöltözik anyával, de szerencsére már csak egymás szobájából (de még mindig neki áll feljebb). Tiszta ideg és szégyen vagyok, már bocsánatot kértem de csak nekemrohan megütni meg fel akar tiszta idegből öklelni (nyilván kivédem az ütéseit). Mint valami idegbeteg tényleg. Most már megvárom míg lenyugszanak éjszakára, de holnap szeretnék tőle bocsánatot kérni. Anya is nagyon mérges rám mert felpofoztam húgomat, amiatt is nagyon szomorú, hogy "ilyen agresszív állatt lettem" (soha a légynek nem ártottam eddig). Hogyan kérjek tőle bocsánatot?

2019. dec. 2. 21:53
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/240 anonim ***** válasza:
58%
Itt nem a húgoddal van a baj. Hanem azzal aki neveli. Csoda, hogy hogyan beszél, mikor megy az anyázás? Remélem látja egy gyámügyes, és lép.
2019. dec. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/240 anonim ***** válasza:
49%
Én mondtam hogy igaz, ha kamu lenne már rég törölték volna, mégis engem pontoztatok totál le
2019. dec. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/240 anonim ***** válasza:
85%
Anyádnak is van valami baj a fejében,ha nagy nyugodtan hagyja hogy a gyereke csak úgy üvöltözzön vele,meg b*azmegoljon...még ráadásul könyörög is neki ahelyett,hogy istenigazából elp*icsázná...és még neked mondja,hogy szólj már rá. De anyád tudja,hogy mit csinál.
2019. dec. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/240 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó csodálkozol, hogyan beszél a gyerek? Mert az anyja igazán kulturáltan válogatja meg a szavait...
2019. dec. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/240 A kérdező kommentje:
Na végre hisztek nekem, lehet a videóval kellett volna eddig is kezdenem. Na mindegy, mostmár biztosan alig nézik a kérdést, hiába bizonyítgatom...
2019. dec. 13. 17:37
 96/240 anonim ***** válasza:
81%
Ez eddig nem jutott eszedbe? Már az elején kellett volna videót rakni. Amúgy meg nem kell csodálkozni, hogy így beszél, ha az anyja egyrészt ugyanígy beszél, másrészt meg a rabszolgája kb a gyereknek. Kezdj el dolgozni és költözz el onnan olyan gyorsan, ahogy csak tudsz. Hidd el, tapasztalatból beszélek, ez a helyzet sosem fog változni, hacsak nem veszik el az anyjàtól a gyereket, amire meg nagyon kicsi az esély.
2019. dec. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/240 anonim ***** válasza:
36%
Hol van a videó????
2019. dec. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/240 anonim ***** válasza:
56%
2019. dec. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/240 anonim ***** válasza:
91%

Okés, most már hiszek neked. A kislány viselkedése még visszafogott volt ahhoz képest amiket mondtál.

Tényleg szakember segítsége kéne. Anyud valószínűleg nem mer kérni, vagy szégyenli, vagy nincs rá pénze, vagy ideje vagy mindhárom. Pedig így nem maradhat a dolog. Családsegítő, iskolapszichológus, vagy gyámügy?

Basszus... ha minden igaz amiket mondtál akkor ez borzalmas. :(((

2019. dec. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/240 A kérdező kommentje:
Anya azt mondta felkereste a városi családsegítőt de nem igazán hiszek ebben..
2019. dec. 14. 13:38
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!