Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Felpofoztam húgomat, hogyan...

Felpofoztam húgomat, hogyan kérjek tőle bocsánatot?

Figyelt kérdés
Még mielőtt valaki nekem jön, NEM KAMU A KÉRDÉS. Igen, még mindig mi vagyunk és még mindig nem oldódott meg a panelos-idegbeteg húgos probléma. Aki kamuzni jönne, legyen szíves most ne tegye, mert nagyon rosszul vagyok így is, remeg a gyomrom és ez csak jobban felbosszantana. Szóval nagy lelkiismeret furdalásom van, mert 20 éves létemre felpofoztam a 10 éves húgomat tiszta erőből. Anya lekapcsolta húgom gépét miközben játszott, majd húgom többször megütötte anyát, megrúgta és mellbevágta. Majd leöntötte egy pohár vízzel és fejbevágta az üvegpohárral. Anya sírt a földön. Sírt és üvöltötte a nevem, hogy segítsek neki (igen, egy 10 éves lány terrorban tartotta anyát pár percig). Majd odaálltam elé és úgy felpofoztam, hogy a fal adta neki a másikat, sajnos összeesett egy pillanatra, majd legalább 10 percig bőgött a földön. Nem vagyok agresszív, soha senkit sem bántottam, de most nagyon felidegesítettek, főleg, hogy így is tiszta ideg vagyok, holnap 3 zh-t is írok, amire még nem tanultam, hanem az éjszaka kell majd. Majd végül anya sírva felmosott, és még most is húgom üvöltözik anyával, de szerencsére már csak egymás szobájából (de még mindig neki áll feljebb). Tiszta ideg és szégyen vagyok, már bocsánatot kértem de csak nekemrohan megütni meg fel akar tiszta idegből öklelni (nyilván kivédem az ütéseit). Mint valami idegbeteg tényleg. Most már megvárom míg lenyugszanak éjszakára, de holnap szeretnék tőle bocsánatot kérni. Anya is nagyon mérges rám mert felpofoztam húgomat, amiatt is nagyon szomorú, hogy "ilyen agresszív állatt lettem" (soha a légynek nem ártottam eddig). Hogyan kérjek tőle bocsánatot?

2019. dec. 2. 21:53
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/240 anonim ***** válasza:
80%
a videó alapján úgy tűnik nem volt neki elég ennyi pofon...
2019. dec. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/240 anonim ***** válasza:
87%
Ha te nem vagy rá képes, nyugodtan küldj egy címet és rátok hívok valami családsegítőt vagy intézetet. Vagy mégis meddig akarod ezt tűrni? Sose voltam az agresszió híve, de ha ez a gyerek az én rokonom lenne, biztos hogy félholtra verném.
2019. dec. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/240 A kérdező kommentje:

Nincs anyagi hasznom, sőt semmilyen hasznunk nincs ebből. Hát azért odáig nem fogunk eljutni, hogy lekéselje anyát vagy bárkit is. Ártani ennyire nem fog senkinek, azért annál több esze van.


beszéltem anyával, azt mondja ő elment a családsegítőkhöz, én ne menjek, mert ha "túlzok" akkor elveszik a gyereket. Kicsit lightosabban adta elő ott a dolgot mint ami itthon történik és akkor így biztonságban van a család és segítenek is.

2019. dec. 15. 18:24
 114/240 anonim ***** válasza:
93%
H az én húgom lenne minden nap pofon lenne az ébresztője amíg nem kér bocsánatot az anyjától!
2019. dec. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/240 anonim ***** válasza:
94%
#113 ne haragudj, de pontosan az lenne a megoldás, ha elvennék ezt a gyereket. Pszichiátriai intézet kell neki. Nem hiszitek el még, se te, se az anyád, de ennél csak súlyosbodni fog a helyzet. Vagy a csodára vártok?
2019. dec. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/240 anonim ***** válasza:
85%
Az idegbetegség is betegség. Anyádat is, de téged is, mert már nagykorú vagy, törvényi felelősség terhel, amiért a beteg gyerek nem kap orvosi ellátást. Szerintem ezért dugdossa a hatóságok elől.
2019. dec. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/240 anonim ***** válasza:
91%
Ha az iskolában normális, csak otthon ilyen, akkor nem is beteg. Minden ordításánál két ugyanekkora pofont adj neki, az eszelős anyád módszereit felejtsd el. Hiszti? Dirr-durr. Két hét alatt megtanul otthon is viselkedni. Anyád meg nem dobhat ki, ha te vagy az erősebb. Nehogy már a szintén bolond nő dirigáljon neked is.
2019. dec. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/240 anonim ***** válasza:
92%
Anyádtól semmi félnivalód nincs, egy tízévessel sem bír el, simán lehetsz a ház ura, nem tud a gyerekkel se szembeszállni.
2019. dec. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/240 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező "Esti hiszti" videójából kiderül, hogy ezt a kislányt is Laurának hívják, pont mint azt aki a Martin videókban szerepel. Micsoda véletlen, van egy iker családotok :D
2019. dec. 22. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/240 anonim ***** válasza:
100%
És 04:23-nál azt ordítja a kislány hogy De Martin. Jajj, méghogy ők nem ti vagytok.
2019. dec. 22. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!