Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Felpofoztam húgomat, hogyan...

Felpofoztam húgomat, hogyan kérjek tőle bocsánatot?

Figyelt kérdés
Még mielőtt valaki nekem jön, NEM KAMU A KÉRDÉS. Igen, még mindig mi vagyunk és még mindig nem oldódott meg a panelos-idegbeteg húgos probléma. Aki kamuzni jönne, legyen szíves most ne tegye, mert nagyon rosszul vagyok így is, remeg a gyomrom és ez csak jobban felbosszantana. Szóval nagy lelkiismeret furdalásom van, mert 20 éves létemre felpofoztam a 10 éves húgomat tiszta erőből. Anya lekapcsolta húgom gépét miközben játszott, majd húgom többször megütötte anyát, megrúgta és mellbevágta. Majd leöntötte egy pohár vízzel és fejbevágta az üvegpohárral. Anya sírt a földön. Sírt és üvöltötte a nevem, hogy segítsek neki (igen, egy 10 éves lány terrorban tartotta anyát pár percig). Majd odaálltam elé és úgy felpofoztam, hogy a fal adta neki a másikat, sajnos összeesett egy pillanatra, majd legalább 10 percig bőgött a földön. Nem vagyok agresszív, soha senkit sem bántottam, de most nagyon felidegesítettek, főleg, hogy így is tiszta ideg vagyok, holnap 3 zh-t is írok, amire még nem tanultam, hanem az éjszaka kell majd. Majd végül anya sírva felmosott, és még most is húgom üvöltözik anyával, de szerencsére már csak egymás szobájából (de még mindig neki áll feljebb). Tiszta ideg és szégyen vagyok, már bocsánatot kértem de csak nekemrohan megütni meg fel akar tiszta idegből öklelni (nyilván kivédem az ütéseit). Mint valami idegbeteg tényleg. Most már megvárom míg lenyugszanak éjszakára, de holnap szeretnék tőle bocsánatot kérni. Anya is nagyon mérges rám mert felpofoztam húgomat, amiatt is nagyon szomorú, hogy "ilyen agresszív állatt lettem" (soha a légynek nem ártottam eddig). Hogyan kérjek tőle bocsánatot?

2019. dec. 2. 21:53
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/240 A kérdező kommentje:
#139 Sajnos ez Magyarország, sok helyen ennél rosszab állapotokkal sem törődnek :(
2020. jan. 12. 17:59
 142/240 anonim ***** válasza:
80%
Jelentsd fel anyádat a gyámügynél ezeket a videókat csatolva. Akkor talán észhez fognak térni.
2020. jan. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/240 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha én a szomszédod lennék, akkor már rég megvertem volna a kis szarzsákot meg anyádat is,mert ezt napi szinten NEM lehet olerálni.
2020. jan. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/240 A kérdező kommentje:
#143 Napi szinten? 2 óránként reggeltől estig.
2020. jan. 12. 18:03
 145/240 anonim ***** válasza:
80%

Komolyan sajnállak. Anyud miért nem kér segítséget?

Megpróbáltál már vele beszélni erről?

Ez nem fog javulni. Sőt...

Ahogy mások is mondták már, fel fogja kapni a kést és szúrni fog.

Miért nem kér anyud segítséget senkitől???

2020. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/240 A kérdező kommentje:
Már felkapta... Csak azt nem vettem fel. Kinyitotta a fiókot és elkezdett benne kutakodni, felkapott egy kést, megmutatta, majd visszarakta. A szuicid hajlamos videó előtt pedig az ablakot is kinyitotta, felállt a székre, mintha ki akarna ugrani, de végül becsukta az ajtót. utána kezdtem el felvenni azt is..
2020. jan. 12. 18:10
 147/240 anonim ***** válasza:
89%
Az utolsó előtti videóból már egyértelmű számomra, hogy anyátok a probléma forrása. A kislány próbálkozik, kelletlenül ugyan, de tanulja, olvassa a verset, anyád meg ahelyett hogy normális hangnemben segítene neki, csak ordibál, meg szidja, sem így, sem úgy nem jó, tökéletesnek kell lennie. Hát ha ilyen anyám lenne, én is ilyen lennék, mint ez a kislány.
2020. jan. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/240 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes, hogy ennek tragédia lesz a vége, azonnal tenni kéne valamit :(
2020. jan. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/240 A kérdező kommentje:
#147 az elején (első 2-3 órában) szépen kérte anya, de süketet játszik ilyenkor húgom, mintha nem lenne ott. Majd egy kicsit hangosabban szól anya, és ilyenkor csak visszapofázik meg üvölt, hogy ő nem tanul, majd veszekedés lesz, és még mindig nem hajlandó kinyitni se a könyvét. Aztán amit láttok az már a vége az egésznek, amikor már sikerült rávenni, hogy legalább kinyissa a könyvet.
2020. jan. 12. 18:19
 150/240 anonim ***** válasza:
90%
Az utolsó videóban elejtett egy olyan mondatot a kislány, hogy nem akar kövér lenni. Nem lehet, hogy ez az (egyik) alapprobléma? Olvastam az erre vonatkozó kérdéseidet is, hogy 70 kiló, és hogy gyógytornára járt, mást nem tettek hogy megoldják a problémát. Sejtem, hogy nem szeret sportolni mert nem bír, de ha esetleg fokozatosan, elkezdene valamit mozogni amit élvez? Egy kicsit egészségesebb ételeket enne? Lehet hogy piszkálják az osztálytársai, ez érthető módon nagyon fáj szegénynek.
2020. jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!