Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Felpofoztam húgomat, hogyan...

Felpofoztam húgomat, hogyan kérjek tőle bocsánatot?

Figyelt kérdés
Még mielőtt valaki nekem jön, NEM KAMU A KÉRDÉS. Igen, még mindig mi vagyunk és még mindig nem oldódott meg a panelos-idegbeteg húgos probléma. Aki kamuzni jönne, legyen szíves most ne tegye, mert nagyon rosszul vagyok így is, remeg a gyomrom és ez csak jobban felbosszantana. Szóval nagy lelkiismeret furdalásom van, mert 20 éves létemre felpofoztam a 10 éves húgomat tiszta erőből. Anya lekapcsolta húgom gépét miközben játszott, majd húgom többször megütötte anyát, megrúgta és mellbevágta. Majd leöntötte egy pohár vízzel és fejbevágta az üvegpohárral. Anya sírt a földön. Sírt és üvöltötte a nevem, hogy segítsek neki (igen, egy 10 éves lány terrorban tartotta anyát pár percig). Majd odaálltam elé és úgy felpofoztam, hogy a fal adta neki a másikat, sajnos összeesett egy pillanatra, majd legalább 10 percig bőgött a földön. Nem vagyok agresszív, soha senkit sem bántottam, de most nagyon felidegesítettek, főleg, hogy így is tiszta ideg vagyok, holnap 3 zh-t is írok, amire még nem tanultam, hanem az éjszaka kell majd. Majd végül anya sírva felmosott, és még most is húgom üvöltözik anyával, de szerencsére már csak egymás szobájából (de még mindig neki áll feljebb). Tiszta ideg és szégyen vagyok, már bocsánatot kértem de csak nekemrohan megütni meg fel akar tiszta idegből öklelni (nyilván kivédem az ütéseit). Mint valami idegbeteg tényleg. Most már megvárom míg lenyugszanak éjszakára, de holnap szeretnék tőle bocsánatot kérni. Anya is nagyon mérges rám mert felpofoztam húgomat, amiatt is nagyon szomorú, hogy "ilyen agresszív állatt lettem" (soha a légynek nem ártottam eddig). Hogyan kérjek tőle bocsánatot?

2019. dec. 2. 21:53
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/240 Metionin ***** válasza:
80%
Ne kérj bocsánatot. Jó pár éve meg kellett volna már kapnia ezt a pofont. Én kilátásba helyezném, hogy ideje moderálni magát, mert van még ott ahonnan ez jött.
2019. dec. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/240 anonim ***** válasza:
88%

Vegyétek fel videóra a hisztijeit!

Amúgy, nem kell bocsánatot kérned! Ez teljesen jogos pofon volt!

Nyugodtan le lehet pontozni a liberális gyereknevelőknek! Igenis vannak helyzetek mikor meg kell a gyereket ütni!

2019. dec. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/240 A kérdező kommentje:
Majd fogok mindenkinek válaszolni, de a zh-k nagyon lefárasztanak.
2019. dec. 3. 22:06
 64/240 anonim ***** válasza:
92%
Nézd meg A jófiú című filmet,és gondolkodj el,mik történhetnek,ha időben nincs segítség...
2019. dec. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/240 anonim ***** válasza:
76%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri..


Egyből beugrott ez a pár éves kérdés. A kislány életkora is stimmel. Itt van videó.

2019. dec. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/240 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy ha anyukád szerint te egy agresszív állat vagy, a hugod micsoda?

Úgy üvölt,mint valami démon. Félelmetes!

El kell vinni orvoshoz minél előbb! Apuka a történetben?

2019. dec. 5. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/240 anonim ***** válasza:
50%
Már nekem fáj, ami a családodban megy... az a véres videó... jó ég. Ott és akkor tenni kellett volna valamit sürgősen, ezt a kislányt be kéne záratni.
2019. dec. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/240 anonim ***** válasza:
71%
Mert persze hihető, hogy évek óta megy a dolog, és senkinek nem tűnik fel a környezetükben, hogy nem oké valami. A gyerek jár közösségbe. Ott talán kisangyalként viselkedik? A videó meg simán lehet megrendezett, vagy valaki más álltal készített, amit sajátként mutat be.
2019. dec. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/240 anonim ***** válasza:
54%

A belinkelt videókon NEM A KÉRDEZŐ és családja szerepel!!!!

Ezt egyszer valaki belinkelte és onnantól ez pörög.

A kérdéssorozat KAMU , ezen a stíluson a családi és emberek kategóriában sok kérdése van.

Ő egy troll, soha nem válaszol privikre, nem ad semmilyen bizonyítékot, kitalált történetei vannak.

Ne sápítozzatok már.

Kamu az egész.

2019. dec. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/240 anonim ***** válasza:
36%

Akkor miért nem törlik egyetlen kérdését sem?

A moderátorok látják az összes kérdését, válaszát, felhasználónevét, és érdekes hogy többszörös jelentés ellenére nem tiltották még ki. (Azzal ne gyere hogy újraregizik, mert hiába, a letiltott eszközről és hálózatról már nem fog tudni új felhasználóval sem, minden alkalommal új telefon/számítógép és router kéne)

Tavasszal is volt egy troll egyén itt, aki hónapokon keresztül folytatta a kamu történetét, őt is tiltották már. Akkor ezt a gyereket miért nem tiltják évek óta?

Persze, ez kamu. De gondolom a tegnapi prostit sztorit azért te is elhitted.

2019. dec. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!