Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Felpofoztam húgomat, hogyan...

Felpofoztam húgomat, hogyan kérjek tőle bocsánatot?

Figyelt kérdés
Még mielőtt valaki nekem jön, NEM KAMU A KÉRDÉS. Igen, még mindig mi vagyunk és még mindig nem oldódott meg a panelos-idegbeteg húgos probléma. Aki kamuzni jönne, legyen szíves most ne tegye, mert nagyon rosszul vagyok így is, remeg a gyomrom és ez csak jobban felbosszantana. Szóval nagy lelkiismeret furdalásom van, mert 20 éves létemre felpofoztam a 10 éves húgomat tiszta erőből. Anya lekapcsolta húgom gépét miközben játszott, majd húgom többször megütötte anyát, megrúgta és mellbevágta. Majd leöntötte egy pohár vízzel és fejbevágta az üvegpohárral. Anya sírt a földön. Sírt és üvöltötte a nevem, hogy segítsek neki (igen, egy 10 éves lány terrorban tartotta anyát pár percig). Majd odaálltam elé és úgy felpofoztam, hogy a fal adta neki a másikat, sajnos összeesett egy pillanatra, majd legalább 10 percig bőgött a földön. Nem vagyok agresszív, soha senkit sem bántottam, de most nagyon felidegesítettek, főleg, hogy így is tiszta ideg vagyok, holnap 3 zh-t is írok, amire még nem tanultam, hanem az éjszaka kell majd. Majd végül anya sírva felmosott, és még most is húgom üvöltözik anyával, de szerencsére már csak egymás szobájából (de még mindig neki áll feljebb). Tiszta ideg és szégyen vagyok, már bocsánatot kértem de csak nekemrohan megütni meg fel akar tiszta idegből öklelni (nyilván kivédem az ütéseit). Mint valami idegbeteg tényleg. Most már megvárom míg lenyugszanak éjszakára, de holnap szeretnék tőle bocsánatot kérni. Anya is nagyon mérges rám mert felpofoztam húgomat, amiatt is nagyon szomorú, hogy "ilyen agresszív állatt lettem" (soha a légynek nem ártottam eddig). Hogyan kérjek tőle bocsánatot?

2019. dec. 2. 21:53
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/240 A kérdező kommentje:
Igazából elkéne költözni és hagyni őket egymással harcolni. De ahhoz ott kéne az egyetemet hagynom. És már nem sok lenne belőle. Meg ugye lehet hogy megöli anyámat húgom. És nem akarom, hogy a hírekbe ez belemenjen.
2020. jan. 12. 20:08
 162/240 anonim ***** válasza:
91%
Miért is ír neked bárki választ,ha senkire nem hallgatsz, senkinek nem válaszolsz? Csak sajnáltatod magad és ez elég gáz. Lépni kéne,mielőtt mégjobban tönkreteszi a vsaládot a hisztigép.
2020. jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/240 anonim ***** válasza:
91%
Ja és ha nem léptek most, akkor pár év múlva tényleg a hírekben végzitek!!!
2020. jan. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/240 anonim ***** válasza:
92%
Neked tényleg írhatunk itt millió kommentet, nem fogod fel?! Hol van az apja a kislánynak? Nem adok 1 évet és a híradóba azt fogom látni, hogy anyudat leszurkálta a húgod.. Tényleg ezt akarod????
2020. jan. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/240 anonim ***** válasza:
91%

A kommentelők többségének igaza van.

Rohadt gyorsan lépni kéne és SEGÍTSÉGET KÉRNI!

Mondjuk ez nem a te feladatod lenne hanem anyudé.

Őszintén szólva fogalmam sincs miért vagytok ebben a helyzetben, és miért nem léptek ellene.

Ez tarthatatlan, élhetetlen ön és közveszélyes.

A húgodnak komoly problémái vannak amik nem maradhatnak kezelés nélkül.

Mellesleg anyudra is ráférne egy pszichológus.

2020. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/240 A kérdező kommentje:
Egyedül nem tudok lépni, anyát kéne rávennem hogy együtt lépjünk valahogy, elvileg ő már lépett és járatja az iskolapszichológushoz október óta, de nem igazán történik semmi.
2020. jan. 12. 20:52
 167/240 A kérdező kommentje:
Ja és apa... Na igen, ő lelécelt. Mármint igazából kipaterolt a régi házból, azért kellett panelba menni.
2020. jan. 12. 20:53
 168/240 anonim ***** válasza:
93%
Holnap szépen battyogj be a gyámügyhöz vagy a családsegítőbe és mutasd meg a videókat. Majd ők lépnek. Bár úgyis beszari vagy megtenni.
2020. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/240 anonim ***** válasza:
100%

Írta youtubon kommentbe a kérdező, hogy nem lehetséges hogy pszichológushoz vigyék a gyereket, mert az anyja nem engedi. Ezek után nyilván nem fognak a gyámügyhöz sem fordulni, mivel a pszichológushoz is azért fél elvinni a kislányt, hogy nehogy kiderüljön egy s más, vagy nehogy elvigyék a gyereket intézetbe, esetleg elvegyék az anyjától.

Ezek után tényleg nem tudom mit vársz, nyilván a szakembert, gyámügyet nem fogjátok meglépni, akkor mi mit csináljunk veletek? Attól, hogy hetente ideröttyented ezt a sok szart, nem lesz jobb a helyzetetek.

2020. jan. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/240 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem hogy fél az anyja,hogy elveszik a gyerekét!

De ez akkor sem megoldás!

A többi gyerek sem azért jár szakemberhez mert semmi baja nincsen,hanem a szülei normálisak, felismerik a problémát és kezelik.


Mondjuk szerintem az anyja nem alkalmas gyerek nevelésre ez a gáz!

Írta korábbi kérdésbe hogy volt egy válalkozásuk az tönkrement és munkanélküli lett,az apja semmit nem csinált ezután,az anyuka meg minimál bérért dolgozott.

Ez akkor volt mikor megszületett Laura.

Írta még azt is,h ezáltal nem tudott foglalkozni a kisebbik lányával.

Na ez volt a baj,lehet hogy nem kapott akkor elég figyelmet.

Nevelési tanácsadó segíthetne esetleg

2020. jan. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!