Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Felpofoztam húgomat, hogyan...

Felpofoztam húgomat, hogyan kérjek tőle bocsánatot?

Figyelt kérdés
Még mielőtt valaki nekem jön, NEM KAMU A KÉRDÉS. Igen, még mindig mi vagyunk és még mindig nem oldódott meg a panelos-idegbeteg húgos probléma. Aki kamuzni jönne, legyen szíves most ne tegye, mert nagyon rosszul vagyok így is, remeg a gyomrom és ez csak jobban felbosszantana. Szóval nagy lelkiismeret furdalásom van, mert 20 éves létemre felpofoztam a 10 éves húgomat tiszta erőből. Anya lekapcsolta húgom gépét miközben játszott, majd húgom többször megütötte anyát, megrúgta és mellbevágta. Majd leöntötte egy pohár vízzel és fejbevágta az üvegpohárral. Anya sírt a földön. Sírt és üvöltötte a nevem, hogy segítsek neki (igen, egy 10 éves lány terrorban tartotta anyát pár percig). Majd odaálltam elé és úgy felpofoztam, hogy a fal adta neki a másikat, sajnos összeesett egy pillanatra, majd legalább 10 percig bőgött a földön. Nem vagyok agresszív, soha senkit sem bántottam, de most nagyon felidegesítettek, főleg, hogy így is tiszta ideg vagyok, holnap 3 zh-t is írok, amire még nem tanultam, hanem az éjszaka kell majd. Majd végül anya sírva felmosott, és még most is húgom üvöltözik anyával, de szerencsére már csak egymás szobájából (de még mindig neki áll feljebb). Tiszta ideg és szégyen vagyok, már bocsánatot kértem de csak nekemrohan megütni meg fel akar tiszta idegből öklelni (nyilván kivédem az ütéseit). Mint valami idegbeteg tényleg. Most már megvárom míg lenyugszanak éjszakára, de holnap szeretnék tőle bocsánatot kérni. Anya is nagyon mérges rám mert felpofoztam húgomat, amiatt is nagyon szomorú, hogy "ilyen agresszív állatt lettem" (soha a légynek nem ártottam eddig). Hogyan kérjek tőle bocsánatot?

2019. dec. 2. 21:53
 181/240 anonim ***** válasza:
63%

#136&138-as vagyok.

Tudod mit, kedves kérdező? 1-2 oldallal ezelőttig még hittem is neked,de mostanra már elég nyilvánvaló,hogy ez egy hatalmas nagy kamu. Mos lehet mindenki hülyének fog nézni,de tudod mit gondolok? Szerintem a húgod nem is ilyen valójában,Ti csak valami elmebeteg,szánalmas játékot játszotok,hogy videóra veszed,ahogy otthon ezek ketten(megjátszva) káromkodnak,meg üvöltenek,kb. mint a TV-ben a Való Világ-ban,csak ez az amatőr házi verzió,felteszed youtube-ra meg ide írogatsz és így akarsz 5perc hírnevet szerezni a szánalmas családoddal együtt. Megveregetheted a válladat,sikerült! Ha ez az egész üvöltözés tényleg valós probléma lenne már rég rátok hívta volna valaki a szomszédból a rendőrséget,mert az egész há tőletek zengene,de nektek is lenne annyi eszetek,hogy rájöttök nincs mit tenni,lépni kell. De nem. Szerintem mindhárman fogjátok kézen egymást és együtt menjetek a pszichiátriára mert betegek vagytok.Notórius hazudozók.

2020. jan. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/240 anonim ***** válasza:
59%
Miért lettek törölve a válaszok?
2020. jan. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/240 anonim ***** válasza:
85%
1-2 kérdés is törölve lett, ezen kívül az összes feltöltött videóit is leszedte. Gondolom a kérdező be van ijedve, miután kiderült a teljes neve.
2020. jan. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/240 anonim ***** válasza:
93%
Miért ki az a ... Martin? Miért gond, hogy kiderült a neve?
2020. jan. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/240 anonim ***** válasza:
94%
Sejtettem hogy lefogja szedni a videókat😂 Én az apját/apjukat is megtaláltam ezáltal.
2020. jan. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/240 anonim ***** válasza:
91%

Én is :D

Már leszedte a videókat,az apja valami 70 éves pofa :D

2020. jan. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/240 anonim ***** válasza:
92%
De nem értem, miért baj hogy kiderült? Az eddig nem volt baj, hogy pakolta fel a videókat? Nem vagy egy okos gyerek, Martin.
2020. jan. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/240 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem leszedte, csak privátra állította.


A Martin meg igazából imádkozhat, hogy ne legyen még nagyobb bajban. Mert ha ez mind igaz, az anyját akár ki is rúghatják. Azért baj, hogy kiderült, mert innen már egyszerűbb lenne kideríteni, hogy mennyi is igaz ebből. Elég csak valakinek a kérdéseket meg a videókat elküldeni a szüleinek. Vagy “segítő szándékkal” kiposztolni ezeket az egyik dunaújvárosi csoportban a nevük nélkül, annyit megadva, hogy az anyuka ez egyik helyi suliban dolgozik és ismeri e őket valaki. Aztán ha igaz, lehetne jelenti a gyámügynek/családsegítőnek.


Mondjuk itt a Martinnal is gondok vannak fejben, nemcsak a Laurával. Ilyet egy normális 20 éves “felnőtt férfi” nem csinál, hogy így kiadja a magánéletüket és megszégyeníti az egész családját.

2020. jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/240 anonim ***** válasza:
92%

Kedves Kérdező (direkt nem írok nevet mert az én válaszomat is töröltetted)!

Egy hasznos tanácsot írtam hogy anyáddal melyik könyvet olvassátok el. Ha ennyire leszarod,akkor megérdemled,hogy szégyenbe marad a családotok ha a hugod bármi törvényt sértőt tesz.

2020. jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/240 A kérdező kommentje:
Rendben, hibáztam. Olyan lelki állapotban csináltam a videókat, amik megnyugvást jelentettek számomra. Nem vagyok buta, tudtam, hogyha kiderül, akkor az szívás lesz, de vállaltam a kockázatot, mert mindenféleképpen segítséget akartam valami itthoni módszerrel. Hát, nem sikerült. Igen, most 5, max 10 ember tudja az interneten, hogy ki vagyok. Nem fogunk belerokkanni, de akkor sem szép dolog mások magánéletén/magánéletével szórakozni. Köszönöm az eddigi segítségeket, de így nem kérek többet innen, mert csak szórakoztok ezen. Annyit azért szeretnék kérni, hogy mivel tudjátok ki vagyok, ne tegyetek semmit se velem se a családommal.
2020. jan. 18. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!