Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A 15 éves húgom rá van függve...

A 15 éves húgom rá van függve a rockzenére. Mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés

Szerintem nem normális, hogy ilyeneket hallgat. A kedvenc zenekara valami áriá vagy mi. Alig beszél velünk, csak hallgatja azt a hülyeséget. Annyira nem illik hozzá ez. Ha valaki a környezetéből megtudja, mindig elképed. Mert olyan tipikus "jógyerek"-nek tűnik közben...


Miért csinálja ezt és mit lehet tenni?


19L



2020. febr. 1. 23:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/90 anonim ***** válasza:
0%
Kösd le, adjál neki valami feladatot, avasd be, valamivel tereld el a figyelmét, nem igaz, hogy ilyen alkalmatlan testvér vagy, hogy nem tudod lekötni a saját édes testvérem figyelmét, hogy ne mindig ugyanazt csinálja és örömtelien teljesenek el a perceitek, az a te felelőssége is, hogyan alakítjátok ki egymás között a mindennapi életet, nem provokációval és ilyesmi, abból hamar kinőttem én is, hogy idétlenül odamutassak egy slusszklulcsot, vagy egy lódenkabátot a tesómnak
2020. febr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/90 anonim ***** válasza:
5%

Te is a pillanatnyi hangulat részese vagy, azt nem csak mások alakítják és nem csak rád testálva mindenféle hülye érzelmeket, felelősséget, nem tudom, mindig elutasít? Csak rock miatt? valami más is lehet. Gondolj bele mélyebben, miért olyan undok? Lehet, hogy megbántottad valamelyik osztálytársadat, akit ő is szeretett, vagy nem úgy beszélsz az anyukáddal, ahogy illdomos volna és most veled érezteti, vagy valaki miattad undok vele és ezért ő is undok veled, derítsd ki, rajta, miért viselkedik így?


mióta?

2020. febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/90 anonim ***** válasza:
88%
Ezt kiemelni???? Minek?
2020. febr. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/90 anonim ***** válasza:
85%
#63 Gondolom nem kapott olyan választ amire várt...
2020. febr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/90 anonim ***** válasza:
93%

Hívjatok ördögűzőt! 🙂

De most komyan! Csak azért mert szerinted nem illik hozzá vagy mert nem szereted a rock zenét ezért már csinálni kell valamit? Egy normális tinédzser szereti a zenét. Ő ezt szereti. Miért kellene azt hallgatnia amit te akarsz? Jobb lenne ha ezekért rajongana?:

[link]

2020. febr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/90 anonim válasza:
73%
EXÖZAJZBUK!
2020. febr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/90 anonim ***** válasza:
62%

Én meg sima poppot meg latin sejhajrázós számokat hallgatok, mégse izél senki rajta.

De a rock nem ez a kategória persze, hanem más. :D:D hagyjad, neki ez a stílusa, de az mégse férne nekem ebbe bele, hogy emiatt kb. lesz...r mindenkit, és csak lemezeket üvölttetve kuksol a szobájába, és pl nem segít a házimunkába. Mert én és kortársaim már nyolcévesen takarítottunk, mostunk, mosogattunk stb, és mint tudjuk: Előbb jöjjön a munka, és csak azután jöjjön a szórakozás.

21/nő

2020. febr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/90 anonim ***** válasza:
100%
Nem illik hozzá? Aki "belül" rocker, még ne biztos h "kívül" is az, azaz nem minden rockeren vannak fekete cuccok meg acélbetétes, sőt ritka aki így öltözik emellé a stílus mellé. Az utcára kilépve se mondanád meg 10-ből 9 számodra ismeretlen emberről, h rocker vagy se. Előző vltam amúgy
2020. febr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/90 anonim ***** válasza:
83%
Te meg nyomasd a Mozart remixet.
2020. febr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/90 anonim válasza:
93%

Ezt a kérdést nem nagyon tudom értelmezni. Most mi a baj azzal, hogy őket hallgatja? Utánanéztem és szerintem egy elég jó zenekarról van szó. A sulis átlaga is jó. Ahogy írtad tipikus jógyerek. Mi a probléma? Az, hogy nem beszél veletek? Mert ahogy beszélsz róla, az alapján szerintem ez teljesen normális. Ha nekem ilyen nővérem lenne, én se beszélnék vele. A helyedben megpróbálnék beszélgetni vele normálisan. Nem az ízlését leszólva, félretéve azt, hogy a te álomvilágodban milyen ő. Ismerd meg és szeresd úgy amilyen, vagy hagyd békén. Hagyd, hogy azt tegye amit szeretne, amíg az nem ütközik a törvénybe.


De egyébként megérte elolvasnom a kérdést, mert eddig még nem hallottam az együttesről, de nagyon megtetszett. Szóval köszönöm. ❤

2020. febr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!