Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A 15 éves húgom rá van függve...

A 15 éves húgom rá van függve a rockzenére. Mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés

Szerintem nem normális, hogy ilyeneket hallgat. A kedvenc zenekara valami áriá vagy mi. Alig beszél velünk, csak hallgatja azt a hülyeséget. Annyira nem illik hozzá ez. Ha valaki a környezetéből megtudja, mindig elképed. Mert olyan tipikus "jógyerek"-nek tűnik közben...


Miért csinálja ezt és mit lehet tenni?


19L



2020. febr. 1. 23:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/90 anonim ***** válasza:
96%

Miért baj a rockzene?!

Rock zenét hallgatok én is,meg egyéb zenékat,amiktől te kiakadnál,de ettől még jó ember vagyok.

2020. febr. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/90 anonim ***** válasza:
93%
Ne háborodjatok már fel, egyértelműen provokálás fiktív húg vagy maga a kislány írta ki, hogy pozitív válaszokat kapjon az ízlésére.
2020. febr. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/90 anonim ***** válasza:
83%
szerentem tok jo a rock zene mi vele a baj
2020. febr. 2. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/90 anonim ***** válasza:
100%

2020-ban ennél a hozzáállásnál tartunk? Ez nevetséges.


Lassan húsz évesen lehetne több eszed annál, ami a helyzethez való hozzáállásodból és a helyzet felfogásának a módjából süt. :P


"Szerintem nem normális, hogy ilyeneket hallgat". "(...) csak hallgatja ezt a hülyeséget." "Annyira nem illik hozzá." "Olyan tipikus jógyereknek tűnik közben".


Ennyi marhaság hogy fért bele egyáltalán egy hasábba? Fel kellene jegyezni, mert oldal-viszonylatban is szép teljesítmény. Eddig is kénytelen-kelletlen szembesültem vele, hogy ez nem egy entellektüel ország, de ez a szituáció egy kabaré. Akkor is, ha tényleg a nővér vagy, és akkor is, hogyha te vagy a kérdésben emlegetett kis tesó, és ilyen kínosan adod elő magad felnőttnek. Minden tekintetben kínos.


Nincs olyan zene, ami nem normális. Fejlettebb van vagy fejletlenebb, felszínesebb van vagy mélyebb, ostobább van és intelligensebb, ezek közül pedig mindegyik pozitív jelzőt a rock és a metál birtokolja. Egy Taylor Swift dalnak mennyi az értéke? Egy rakás fantáziátlan hiszti. Inkább a rock, mint valami kommersz műfaj, mint a pop.


Azt senki sem tudja jobban saját magánál, hogy mi illik hozzá és mi nem. Ha az ellenkezőjét gondolja valaki, akkor az azért van, mert nem az adott dolog nem illik az adott személyhez, hanem a mások által, adott személyről kialakított KÉPBE nem illik bele a dolog. Miután pedig önálló akarattal rendelkező, önálló személyiségek vagyunk, senkit se lehet saját képre formálni.


Utóhangként pedig megjegyezném, hogy mindig kitűnő tanuló voltam, magasan az osztálytársaim előtt jártam, sosem ittam, drogoztam vagy dohányoztam, sosem rongáltam, sosem keveredtem verekedésbe, lopásba és egyebekbe, és makulátlan tisztaságot tartok magam körül.



19 L

2020. febr. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/90 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki egy jó kis mp4 lejátszót, hagy hallgassa nyugodtan. Ő is jól jáár, te sem hallod azt a zenét. A
2020. febr. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/90 anonim ***** válasza:
100%
A tippet meg köszönöm, rögtön rákeresek az együttesre.
2020. febr. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/90 anonim válasza:
95%
Hangszeres zenét hallgat és már nem normálisnak titulálod.... veled van a baj meg a világ nagy részével... örülj neki, hogy nem valami szintetikus szarra gerjedt rá valami szintetikus szart játszó klubban...
2020. febr. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/90 anonim ***** válasza:
97%
"Mit csináljunk vele?" Hát menjetek el vele egy jó metál koncertre!
2020. febr. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/90 anonim ***** válasza:
26%
Ördögűzést javaslok
2020. febr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/90 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon helyes, támogatnám.

A rock örök és elpusztíthatatlan :D

2020. febr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!