Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A 15 éves húgom rá van függve...

A 15 éves húgom rá van függve a rockzenére. Mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés

Szerintem nem normális, hogy ilyeneket hallgat. A kedvenc zenekara valami áriá vagy mi. Alig beszél velünk, csak hallgatja azt a hülyeséget. Annyira nem illik hozzá ez. Ha valaki a környezetéből megtudja, mindig elképed. Mert olyan tipikus "jógyerek"-nek tűnik közben...


Miért csinálja ezt és mit lehet tenni?


19L



2020. febr. 1. 23:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 anonim ***** válasza:
75%

Mondjuk ez az Arija nevű banda elég gyenge eresztés. de ezer és ezer olyan rockzene ezen a stíluson belül ami kifejezetten jó!!


Úgyhogy a 15éves huginak csak így tovább, esetleg küldd hozzánk, mutatunk neki még jó zenéket!

2020. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/90 anonim ***** válasza:
0%
51. Valamit nem jól sikerült értelmezni. A probléma az leginkább, hogy alig beszél emiatt a családdal a lány. Ha ezt te csak fokozni akarnád, ahhoz gratulálok. Nem tudom, feltűnt-e, nem a szórakozás-zenék, hanem a családi kapcsolatok kategóriában van a kérdés. Ha csak a zenei ízlés lenne a lényeg, akkor ott tette volna fel a kérdést a kérdező.
2020. febr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/90 anonim ***** válasza:
100%
Francokat nem a zenei ízlés a lényeg. Azzal indít a kérdező, hogy "nem normális" hogy ilyeneket hallgat. Magyarán: csesztetik a lányt, persze hogy nem akar velük inkább beszélni.
2020. febr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/90 anonim ***** válasza:
100%

Csavarhátok maxra a hangerőt, és pogózzatok együtt a szobában!


🤘 ROCK AND ROLL, BÉBI! 🤘

2020. febr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 52. Tökéletesen jól értelmeztem, amúgy szóltam már hozzá korábban is. De, egyrészt töknormális dolog hogy egy tini nem beszél a szüleivel annyit mint azt ők szeretnék mert lázadó korszak, ad kettő, ha a család ezzel baxogatja hogy "ne hallgasd ezt a hülyeséget" az ezt csak pluszban fel fogja erősíteni. max azzal tudnák megnyitni ha lazán kezelnék TÁMOGATVA őt. De amig ilyen szintű bigottsággal állnak hozzá hogy a rock az az ördög találmánya akkor ez nem nagyon fog javulni.

Anyám anno simán hazahozta nekem a Megadeth kazettát,és jééé nem nőttek szarvaim, és nem lettem drogos hülyegyerek. :D

2020. febr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/90 anonim ***** válasza:
100%

A rock nem egy ördögtől való gyerek, és attól még lehet valaki "jógyerek" mert rockot hallgat. Azonkívül még lehetnek barátai, mégha nem is tudsz róluk. Plusz egy 15 éves lányon ne csodálkozz, hogy nem beszél a annyit a szüleivel/nővérével, hiszen most szeretne elszakadni valamennyire. Emellett most fejlődik a jelleme, akkor ugyan Te honnan tudhatnád, mi illik hozzá és mi nem? Majd ő eldönti, milyen stílust szeretne követni a zene és más dolgok téren. Azt sem értem miért kell elképedni azon, mert rockot hallgat...


Ahogyan láttam még azt is írtad, hogy 4,2-es a félévi átlaga. Az szerintem kifejezetten jó, tehát nincs rá rossz hatással a zene.


Szerintem hagyd békén, hidd el mindenkinek jobb lesz úgy.

2020. febr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/90 anonim ***** válasza:
100%
Most...komolyan?
2020. febr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/90 kovpet ***** válasza:
100%
Hallatlan. A végén még farmert fog viselni meg kokakólát inni (abban kokain van, nagyon veszélyes!). Nyugati métely, vigyétek sámánhoz!
2020. febr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/90 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, nekem van olyan ismerősöm, aki komolyzenei koncertekre járkál és üvöltözik az édesapjával, miközben az édesapja meg otthon unatkozik, de mindegy, az nem attól függ, hogy ki milyen zenét hallgat, hogy hogyan viselkedik a sueretteivel
2020. febr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a 15 éves hugicának már most több esze van és már most jobb az ízlése, mint a nagykorú nővérének..
2020. febr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!